23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaRekonstruē Zvaigžņu ielas rotaļu laukumu
Rekonstruē Zvaigžņu ielas rotaļu laukumu
19/08/2020

Uzsākta rotaļu laukuma pārbūve Zvaigžņu ielā blakus Zvaigžņu dīķim, kā arī jauna āra trenažieru laukuma izbūve pie daudzdzīvokļu ēkas Lāčplēša ielā 19a. Vecās rotaļu iekārtas demontētas jau jūlijā, bet jaunās plānots uzstādīt līdz septembra beigām, informē pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja.

“Zvaigžņu ielas rotaļu laukuma vecās koka iekārtas jau bija sapuvušas un kļuvušas nedrošas, tāpēc tās demontētas. 10. augustā sākta šī laukuma rekonstrukcija, kā arī jauna laukuma izveide pie daudzdzīvokļu nama Lāčplēša ielā. Abās vietās tiks ieklāts segums un visas iekārtas paredzēts uzstādīt līdz septembra beigām,” skaidro I.Gamorja.

 

Laukumā Zvaigžņu ielā uzstādīs vairākas jaunas iekārtas, kas būs pieejamas gan apkārtnē dzīvojošajiem, gan citiem bērniem. Rotaļu laukums, kas paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam, ietvers multifunkcionālu rotaļu kompleksu, slīdkalniņu, līdzsvara šūpoles un kāpelēšanas trasi. Līdzšinējais smilšu segums tiks aizstāts ar koka mizas mulču. Savukārt pie Lāčplēša ielas 19a tiks demontēta teritorijā esošā vecā rotaļu iekārta un izveidots āra trenažieru laukums ar gumijas segumu. Tas līdzināsies citiem trenažieru laukumiem pilsētā un būs ar iekārtām dažādām vecuma grupām.

 

Darbus un iekārtu piegādi veic SIA “Fixman”. Kopējās izmaksas ir 48 999,68 eiro ar PVN.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē