16.9 °C, 3.2 m/s, 67.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaRekonstrukcijas darbu laikā slēgts Akadēmijas ielas posms
Rekonstrukcijas darbu laikā slēgts Akadēmijas ielas posms
03/08/2017

Līdz 1. septembrim būs slēgts Akadēmijas ielas posms no Raiņa ielas līdz Ūdens ielai. Sabiedriskais transports, sākot no 4. augusta, šo posmu apbrauks pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Lielo ielu.

Šonedēļ uzsākta būvprojekta “Asfaltbetona seguma atjaunošana Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai Jelgavā” realizācija – paredzēts veikt lietus ūdens kanalizācijas tīklu un ūdensapgādes tīklu nomaiņu, asfaltbetona seguma atjaunošanu, autobusu pieturvietas “Banka” pārvietošanu uz Akadēmijas ielu posmā starp Ūdens un Driksas ielu, kā arī automašīnu stāvvietu ierīkošanu gar ēku Akadēmijas ielā 4.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka slēgtajam Akadēmijas ielas posmam apbraucamais ceļš visiem transportlīdzekļiem tiks organizēts pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Ūdens ielu. Savukārt sabiedriskais transports no 4. augusta slēgto posmu apbrauks pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Lielo ielu. Esošā pietura “Banka”, kas atrodas pirms Lielās ielas, tiks slēgta, bet pagaidu pietura tiks ierīkota J.Čakstes bulvārī pie iebrauktuves uz Svētās Trīsvienības baznīcas torni.

 

Darbus veiks SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””. Darbu līgumsumma ir 439 793,40 eiro.

 

2017_07_28_Akademijas_iela-1024x726.jpg

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē