22.8 °C, 2.9 m/s, 54.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaRemontdarbi Akadēmijas ielā
Remontdarbi Akadēmijas ielā
31/07/2017

Ceturtdien, 3. augustā, tiks uzsākta būvprojekta “Asfaltbetona seguma atjaunošana Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai Jelgavā” realizācija – līdz 1. septembrim Akadēmijas ielā būs satiksmes ierobežojumi, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.

Būvprojekta realizācijas laikā paredzēts veikt lietus ūdens kanalizācijas tīklu un ūdensapgādes tīklu nomaiņu, asfaltbetona seguma atjaunošanu, autobusu pieturvietas “Banka” pārvietošanu uz Akadēmijas ielu posmā starp Ūdens un Driksas ielu, kā arī automašīnu stāvvietu ierīkošana gar ēku Akadēmijas ielā 4.

 

JPPI “Pilsētsaimniecība”informē, ka inženierkomunikāciju izbūves darbu laikā no  3. augusta līdz 1. septembrim tiks slēgts Akadēmijas ielas posms no Raiņa līdz Ūdens ielai, un apbraucamais ceļš visiem transportlīdzekļiem tiks organizēts pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Ūdens ielu.

 

Savukārt sabiedriskais transports no  4. augusta slēgto posmu apbrauks pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Lielo ielu. Esošā pietura pirms Lielās ielas tiks slēgta, bet pagaidu pietura tiks organizēta J.Čakstes bulvārī pie iebrauktuves, kas ved uz Svētās Trīsvienības baznīcas torni.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

2017_07_28_akademijas_iela-1024x726.jpg