19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiRīt – Junioru universitātes nodarbības
Rīt – Junioru universitātes nodarbības
08/01/2016

Sestdien Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, norisināsies Junioru universitātes nodarbības 5., 6., 7. un 8.klasei. Junioru universitāte ir Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstīta mērķprogramma spējīgiem un talantīgiem skolēniem, kuras mērķis ir nodrošināt atbalstu eksaktajos mācību priekšmetos un veicināt skolēnu radošo un tehnisko domāšanu dabaszinātnēs un matemātikā.

Sestdien Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, norisināsies Junioru universitātes nodarbības 5., 6., 7. un 8.klasei.  Junioru universitāte ir Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstīta mērķprogramma spējīgiem un talantīgiem skolēniem, kuras mērķis ir nodrošināt atbalstu eksaktajos mācību priekšmetos un veicināt skolēnu radošo un tehnisko domāšanu dabaszinātnēs un matemātikā.
 
5. klasei notiks matemātikas nodarbība “Skaitļu dalāmība”, ko vadīs pasniedzēja Marta Logina. 6. klasei paredzēta dabaszinību nodarbība kopā ar pasniedzējiem Līgu Apsēnu un Edgaru Beļēviču. 7. klasei būs fizikas nodarbība “Līdzsvars”, ko vadīs pasniedzējs Kristaps Dzilna. Savukārt 8. klasei – bioloģijas nodarbība. Nodarbību vadīs pasniedzēja Agnese Kokina.

 
Informācija sagatavota
ZRKAC