21.8 °C, 1.1 m/s, 90.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiRokskola aicina jelgavniekus ielūkoties, kas notiek Asara ielas otrā pusē
Rokskola aicina jelgavniekus ielūkoties, kas notiek Asara ielas otrā pusē
22/05/2024

Pilsētas svētku nedēļu svētdien, 26. maijā, kuplinās “BJMK Rokskola” pasākums “Kas notiek Asara ielas otrā pusē”– no pulksten 11 līdz 16 pilsētnieki aicināti uz Jāņa Asara ielu 21 baudīt daudzveidīgu koncertprogrammu, piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī apmeklēt amatnieku un mājražotāju tirdziņu. Ieeja pasākumā – bez maksas.

“BJMK ir daļa no Jelgavas, tāpēc mūsu pilsētas svētkus aicinām svinēt kopā – muzikāli, radoši, aktīvi un ģimenes lokā,” saka “BJMK Rokskola” dibinātājs Endijs Rožkalns.

Viņš norāda, ka pasākuma reizē uz skatuves priecēs daudzveidīga koncertprogramma jebkurai gaumei – pasākumu ierībinās bundzinieki, turpinājumā uzstāsies paši mazākie, izskanēs klasiskā mūzika un arī rokmūzika, bet pasākuma noslēguma daļā – populāra vokāli instrumentālā mūzika. Uz skatuves muzicēs “BJMK Rokskolas” mācību ansambļi, pirmsskolas bērnu ritmikas grupa, rokskolas skolotāji un absolventi, tostarp E.Rožkalna “BJMK” un Jelgavas Mūzikas vidusskolas audzēkņi, gan arī viesi – Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas (JTO) ansamblis.

Viesiem būs iespēja pavadīt laiku spēlēs, rotaļās, kā arī radošajās darbnīcās, tostarp, izgatavot mūzikas instrumentus ar Mārci Vasiļevski. Mazākos apmeklētājus sagaidīs arī muzikāls Imanta Ziedoņa koncertuzvedums “Krāsainā pasaka”.

Interesentiem būs iespēja ieskatīties arī BJMK Rokskolā.

Jāatgādina, ka “BJMK Rokskola” ir vienīgā akreditētā mūzikas skola, kas realizē profesionālās ievirzes izglītības programmu „Rokmūzika”. Viens no galvenajiem skolas mērķiem ir palīdzēt jauniešiem atklāt muzicēšanas prieku un nezaudēt to, arī ja nākotnes profesija izvēlēta citā nozarē.