17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaRudens brīvlaika aktivitātes jauniešiem
Rudens brīvlaika aktivitātes jauniešiem
16/10/2019

No 21. līdz 25. oktobrim skolēniem rudens brīvlaiks. Sākumskolas vecuma bērni šajā nedēļā aicināti interesanti pavadīt brīvo laiku bērnu un jauniešu centrā “Junda” un Jelgavas pilsētas bibliotēkā, kur būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs. Vecāko klašu skolēni aicināti savu brīvo laiku pavadīt piedaloties Sabiedrības integrācijas pārvaldes (SIP) organizētajos pasākumos.

Bērnu un jauniešu centrs “Junda” pasākumi 1.-5. klašu skolēniem:

  • 21.oktobrī no pulksten 12 līdz 16 tiks organizēts pārgājiens uz nometnes vietu “Lediņi”, kur skolēni tiks cienāti ar zupu un tiksies ar kulinārijas blogeri un youtube.com satura veidotāju Roju Puķi (Pipars). Pārgājiens ir bez maksas, piesakoties pa tālruni 63022298. Jāpiebilst, ka nelabvēlīgos laikapstākļos pārgājiens nenotiks.
  • 22.oktobrī bērni aicināti apmeklēt “Jundas” ēku Skolas ielā 2, kur no pulksten 12 līdz 16 centra varēs iepazīties ar papīra mākslas, floristikas, keramikas, galda spēļu, tehniskās modelēšanas, automodelisma pulciņiem, kā arī darboties ar “Lego” klucīšiem un izmēģināt 3D pildspalvu. Dalība ir bez maksas, iepriekš piesakoties pa tālruni 63023531.
  • 23.oktobrī skolēniem piedāvā kopīgu braucienu uz kinoteātri “Multikino” Rīgā uz animācijas filmu “Jetijs”, – brauciens ir ar obligātu pietiekšanos un izdevumus ir 9 eiro (transports, kino biļete). Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63022298.
  • 23.oktobrī no pulksten 12 līdz 14 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Mazajā zālē varēs pavadīt laiku spēlējot galda spēles un piedaloties citās aizraujošās aktivitātes. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem visas nedēļas ir aicināti uz Jelgavas Jauniešu centru, kur katru brīvlaika nedēļas darbdienu pulksten 16 notiks kāds pasākums. Pirmdien jauniešiem būs iespēja veidot rudens dekorus no lapām, ceturtdien SIP jaunatnes lietu speciālista vadībā tiks apgūta makšķerēšana (apmeklētāji aicināti ņemt līdz savu makšķeri), taču piektdien būs kopīga pankūku gatavošana. Visās praktiskajās nodarbībās tiks nodrošināts vajadzīgais aprīkojums un materiāli. Visas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē