24.7 °C, 3.6 m/s, 54.6 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiRudens brīvlaikā skolēnus gaidīs Jauniešu centrā un “Lediņos”
Rudens brīvlaikā skolēnus gaidīs Jauniešu centrā un “Lediņos”
20/10/2022

Jau nākamnedēļ skolēniem notiks nedēļu ilgs rudens brīvlaiks. Saturīgi pavadīt brīvo laiku, iegūstot jaunus draugus un prasmes, skolēni darbdienu pēcpusdienās gaidīti Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Bet 1.–3. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties jaunrades nama “Junda” āra aktivitātēs “Lediņos”. “Junda” informē, ka šobrīd vēl ir dažas brīvas vietas uz aktivitātēm 26. un 27. oktobrī. Tām iepriekš jāpiesakās. Savukārt brīvlaika izskaņā – 28. oktobrī – jaunieši un ģimenes aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē “Nobīsties Jelgavā”. 

Skolēnus brīvlaika nedēļā darbdienu pēcpusdienās dažādas aktivitātes notiks Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Pirmdien, 24. oktobrī, no pulksten 17 Jauniešu centrā notiks novusa turnīrs, otrdien, 25. oktobrī, no pulksten 15 būs jauniešu iniciatīvas diena, kad paši jaunieši ierosina, ko vēlas darīt, un arī strādā pie sava plāna realizācijas, trešdien, 26. oktobrī, no pulksten 15 – galda tenisa turnīrs, ceturtdien, 27. oktobrī, no pulksten 16 – brīvprātīgo iedvesmas vakars, bet piektdien, 28. oktobrī, pulksten 13 – atjautības pēcpusdiena. Tāpat jauniešiem ir iespēja brīvo laiku centrā pavadīt citās nodarbēs. Plašāku informāciju var iegūt “Facebook” lapā Jelgavas jauniešiem. Visas aktivitātes ir bez maksas.

 

“Junda” informē, ka šobrīd vēl ir brīvas vietas uz aktivitātēm “Lediņos” 26. un 27. oktobrī. 26. oktobrī būs “Velo diena” ar stafetēm, uzdevumiem, ceļu satiksmes noteikumu atkārtošanu, un šajā dienā “Lediņos” jāierodas ar savu velosipēdu. Bet 27. oktobrī plānota “Kino diena”, kurā bērni skatīsies filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, veidos savas filmas scenāriju un arī piedalīsies āra aktivitātēs. Aktivitātes notiks katru dienu no pulksten 10 līdz 16, un tās paredzētas 1.–3. klašu skolēniem. Dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un katram līdzi pusdienu kārbiņa ar maltīti. Silta tēja būs nodrošināta.

 

Pieteikties aktivitātēm “Lediņos” var, sūtot e-pastu ar bērna vārdu, uzvārdu, klasi un vecāka tālruņa numuru uz e-pasta adresi ledini@izglitiba.jelgava.lv. Bērnu var pieteikt tikai vienai aktivitāšu dienai. Ja jāpiesaka vairāki dalībnieki, tad par katru jānosūta atsevišķs e-pasts. Dalībnieku skaits ierobežots.

 

Jāpiebilst, ka “Jundā” Zemgales prospektā 7 pulciņi un nodarbības notiks arī brīvlaika nedēļā.

 

Tāpat jaunrades nama “Junda” Jauniešu klubs piektdien, 28. oktobrī, aicina jauniešus no 13 līdz 25 gadiem un ģimenes (bērni, kuri jaunāki par 13 gadiem, un vismaz viens pieaugušais) veidot komandas un piedalīties tradicionālajā izglītojošā orientēšanās spēlē “Nobīsties Jelgavā”, kas notiks no pulksten 18 līdz 21. Komandā jābūt 3–5 dalībniekiem. Starts un finišs ir “Jundas” pagalmā Zemgales prospektā 7. Komandas šim pasākumam aicinātas reģistrēties tiešsaistē vietnē ej.uz/nobistiesjelgava2022 vai pasākuma dienā pulksten 17 pie “Jundas”. Dalības maksa – 2 eiro no personas. Tā kā orientēšanās spēle aizritēs Halovīna noskaņās, komandas aicinātas padomāt par tematisku vizuālā tēla noformējumu, kas tiks vērtēts.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē