20.7 °C, 2 m/s, 80.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Rullītī” pulcējas Latvijas un Igaunijas triālisti
“Rullītī” pulcējas Latvijas un Igaunijas triālisti
07/09/2022

Aizvadītās nedēļas nogalē sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” notika Latvijas triāla čempionāta sestais un septītais posms. Sestdien, 3. septembrī, uz starta stājās 93, bet svētdien, 4. septembrī, – 86 sportisti no Latvijas un Igaunijas.

 

“Abas dienas laikapstākļi bija lieliski, un arī trase pēc iepriekšējo dienu lietusgāzēm jau bija apžuvusi. Tiesa, veidojot trasi, ņēmām vērā faktoru, ka var būt slapjš un tādos apstākļos Ruļļu karjera stāvajos krastos posmi ir ļoti smagi braucami, tāpēc, iespējams, trase sausam laikam tomēr šķita viegla,” atzīst “Agarska Triāla kluba” vadītājs Egils Agarskis.   

 

Cīņā par Latvijas čempiona titulu abas dienas pārliecinoši uzvarēja pašreizējais Latvijas čempions Kristers Einass (“MT Racing team”), līdz ar to praktiski jau nodrošinot uzvaru gada  kopvērtējumā. Vienā no atlikušajiem diviem posmiem viņam pietiek ar piedalīšanos un sesto vietu GP grupā, lai iegūtu kārtējo Latvijas čempiona titulu. Otro vietu sestdien izcīnīja Niks Alksnis (“Viking Trial”), trešais – Kristaps Ķīlis (“MT Racing team”). Svētdien Kristaps, būdams gada kopvērtējumā otrajā vietā, nostiprināja savas pozīcijas, arī šajā posmā finišējot otrais, bet Niks – trešais.

 

Jelgavas 2022. gada čempiona titulu divu dienu kopvērtējumā izcīna K.Einass, otrais – K.Ķīlis, trešais – N.Alksnis.

 

No Jelgavas un Jelgavas novada sportistiem labākie rezultāti Kasparam Vērniekam (“MT Racing team”), kurš abas dienas pārliecinoši uzvarēja C grupā. Adrianam Grīnfeldam (“AGxtreme”) – trešā vieta sestdien un pirmā svētdien Mini A grupā. Paulai Vērniecei (“MT Racing Team”) – pirmā un otrā vieta Mini rūķu grupā un Matīsam Vērniekam (“MT Racing Team”) svētdien trešā vieta Mini C grupā.

 

Ar detalizētiem sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT un ŠEIT.

 

Nākamais Latvijas čempionāta posms notiks 17. septembrī Sauriešos.

 

 

Foto: Dana Krēsliņa

 

Informācija: “Agarska triāla klubs”