23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaRuļļu ielā atjauno asfalta segumu
Ruļļu ielā atjauno asfalta segumu
16/10/2020

Turpinās būvdarbi Ruļļu ielā, un tur no Salnas līdz Viskaļu ielai tiks ieklāts

jauns asfalta segums. Plānots, ka asfaltēšanas darbus Ruļļu ielā sāks tuvāko nedēļu laikā.

Pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Liene Klauža stāsta, ka jauns asfalta segums tiks ieklāts visā Ruļļu ielas garumā, kas ir aptuveni 570 metri. Darbi objektā sākti ar lietusūdens novadīšanas sistēmas sakārtošanu, pārtīrot un padziļinot grāvjus un iztīrot caurtekas, bet vietās, kur to nebija vai caurtekas bija sliktā stāvoklī, izbūvētas jaunas. “Aizvadītajā nedēļā Ruļļu ielā tika demontēts vecais asfalta segums, kas safrēzēts kopā ar pamatni, un iegūtais materiāls iestrādāts jaunā ceļa pamatos,” stāsta L.Klauža. Viņa norāda, ka šobrīd jau izveidota Ruļļu ielas brauktuves pamatkārta, kas šonedēļ tiek pieblietēta, bet nedēļas beigās virs tās tiks ieklāta minerālmateriālu maisījuma izlīdzinošā kārta, lai varētu izbūvēt jauno asfalta segumu. “Plānojam, ka asfaltēšana tiks uzsākta vienas divu nedēļu laikā, bet tas atkarīgs no laikapstākļiem,” tā L.Klauža, papildinot, ka visiem darbiem jābūt pabeigtiem līdz novembra vidum. Būvdarbu gaitā arī tiks izbūvēts esošās sabiedriskā transporta pieturvietas paplašinājums Ruļļu ielā.  

 

Ruļļu ielā noteikti satiksmes ierobežojumi, maksimālo braukšanas ātrumu paredzot līdz 30 kilometriem stundā un nosakot apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumus, tāpēc autovadītāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

 

Darbus Ruļļu ielā veic AS “Ceļu pārvalde”, un plānotās izmaksas, kas tiek segtas no pašvaldības budžeta, ir 189 566,66 eiro ar PVN.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē