24.1 °C, 2.5 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedriskās organizācijas aicinātas pieteikties projektu konkursam
Sabiedriskās organizācijas aicinātas pieteikties projektu konkursam
04/09/2014

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina projekta konkursu „Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” 2014.gadam 2. kārtu. Projekta pieteikumus jāiesniedz Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā  līdz 19.septembra pulksten 14.30. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, veicināt labdarības tradīcijas un sadarbību starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un biedrībām un nodibinājumiem, kuras darbojas Jelgavas pilsētas teritorijā.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina projekta konkursu „Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” 2014.gadam 2. kārtu. Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, veicināt labdarības tradīcijas un sadarbību starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un biedrībām un nodibinājumiem, kuras darbojas Jelgavas pilsētas teritorijā.

Pieteikumi iesniedzami Jelgavas pilsētas domē, Lielā ielā – 11, 1.stāvā – Klientu apkalpošanas centrā (131.kab.), līdz 19.09.2014. pulksten 14.30 slēgtā aploksnē. Katru projektu jāiesniedz savā aploksnē. Uz aploksnes jābūt norādītai iesniedzējam, juridiskajai adresei, adresātam: Jelgavas pilsētas dome “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma”.

Pieteikumus sūtot pa pastu – pasta zīmogs datēts ne vēlāk kā 19.09.2014. Pieteikumi tiks izskatīti un rezultāti paziņoti līdz 20.10.2014.

Vairāk par “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmu”.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē