22.7 °C, 1.7 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSācies jauns fotokonkurss “Mana Jelgava”
Sācies jauns fotokonkurss “Mana Jelgava”
13/12/2015

Turpinot aizsākto tradīciju, JPPI “Kultūra”  ir izsludinājusi fotokonkursu “Mana Jelgava” , kas notiks divos posmos. Ikviens savu redzējumu par svarīgo Jelgavā konkursa pirmajam posmam var iesniegt līdz 2016.gada 14. aprīlim. Konkursa organizatori gaidīs radošus un daudzveidīgus pieteikumus ar jelgavnieku un pilsētas viesu skatījumu par Jelgavu, tās svētkiem, cilvēkiem un citām norisēm.

Turpinot aizsākto tradīciju, JPPI “Kultūra”  ir izsludinājusi fotokonkursu “Mana Jelgava” , kas notiks divos posmos. Ikviens savu redzējumu par svarīgo Jelgavā konkursa pirmajam posmam var iesniegt līdz 2016.gada 14. aprīlim.

Konkursa organizatori gaidīs radošus un daudzveidīgus pieteikumus ar jelgavnieku un pilsētas viesu skatījumu par Jelgavu, tās svētkiem, cilvēkiem un citām norisēm.

Fotokonkurss norisināsies divos posmos gada garumā. Pirmajam posmam pieteikumi jāiesniedz līdz 14. aprīļa pulksten 12, savukārt otrajam – no 1. maija līdz 14. oktobra pulksten 12.

Pēc katra posma tiks apbalvoti labāko darbu autori un izveidota izstāde, ko interesenti varēs apskatīt Jelgavas kultūras namā. Konkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs neatkarīgi no profesionālās sagatavotības.

Konkursa darbus izmantos arī ceļojošajai fotoizstādei, ko eksponēs Jelgavas sadraudzības pilsētās.

Dalībnieka anketa un nolikums pieejams pašvaldības iestādes “Kultūra” mājaslapā www.kultura.jelgava.lv.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē