-5.8 °C, 3.5 m/s, 86.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSācies projektu pieteikumu konkurss prioritātei „Bērni ar īpašām vajadzībām”
Sācies projektu pieteikumu konkurss prioritātei „Bērni ar īpašām vajadzībām”
18/03/2008

Bērnu un ģimenes lietu ministrija izsludina atklāto projektu pieteikumu konkursu prioritātei „Bērni ar īpašām vajadzībām”. Prioritātes mērķis ir veicināt bērnu integrāciju sabiedrībā, kuriem ir fiziska vai garīga rakstura veselības traucējumi un kuriem nepieciešama specifiska aprūpe vai ārstēšana.

Prioritātes “Bērni ar īpašām vajadzībām” apakšprioritātes ir:

  • uzlabot pieeju un ārstēšanās iespējas bērniem ar īpašām vajadzībām veselības aprūpes sistēmā, un tās ietvaros īpaši atbalstāmā aktivitāte ir daudzfunkcionālu atbalsta centru izveidošana, lai nodrošinātu sociālās un veselības aprūpes, kā arī sociālās un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu bērniem ar īpašām vajadzībām;
  • bērnu ar īpašām vajadzībām integrācija izglītības sistēmā, un tās ietvaros īpaši atbalstāmā aktivitāte ir izglītības iespēju pilnveidošana bērniem ar īpašām vajadzībām un izglītošanas pasākumu un/vai pakalpojumu sniegšana ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām.

Kopējais projektiem pieejamais līdzfinansējums ir 906 131 eiro. Projektam pieprasītais līdzfinansējums nedrīkst būt mazāks par 250 000 eiro.

Informācija sagatavoja
Zemgales NVO centrs
Tel.: 63021910