3 °C, 2.3 m/s, 90.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSāk pieņemt pieteikumus daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmai
Sāk pieņemt pieteikumus daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmai
26/02/2024

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” no šodienas, 26. februāra, sākt pieņemt pieteikumus pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā. Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums šim mērķim šogad plānots 100 000 eiro apmērā.

Saskaņā ar Jelgavas pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai” daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības, kuras vēlas labiekārtot daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai piesaistīto zemesgabalu, pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība” var iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai.

Pašvaldības līdzfinansējumu var saņemt lietusūdens novadīšanas sistēmas izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; brauktuves, ietves vai stāvlaukuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; apgaismojuma izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai; citiem labiekārtošanas darbiem (bērnu rotaļu laukuma, soliņu, zāliena un apstādījumu, sporta laukumu izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai); būvuzraudzības veikšanai; atkritumu konteineru novietnes izbūvei, pārbūvei vai atjaunošanai.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 1. oktobris, taču, tiklīdz pieejamais finansējums būs apgūts, pieteikumu pieņemšana tiks pārtraukta. “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63084475, 63084470 vai sūtot jautājumus elektroniski uz e-pasta adresi pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv. Programmas iesniegumu veidlapas pieejamas mājaslapas www.pilsetsaimnieciba.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, kā arī ziņas pielikumā.