20.6 °C, 3.9 m/s, 57.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaSaka paldies mediķiem
Saka paldies mediķiem
19/02/2021

Pateicībā mediķiem, kuri Covid-19 pandēmijas dēļ strādā īpaši sarežģītos apstākļos, vairāki pilsētas uzņēmumi, pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde Kāpēcīši un Jelgavas Zontu klubs ārkārtējās situācijas laikā sarūpējuši veltes Jelgavas slimnīcas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem.

Restorāns “Pilsētas elpa” novembrī klientus aicināja iegādāties maltīti līdzņemšanai un no katra iekasētā 1 eiro desmit centus atvēlēja, lai pagatavotu bezmaksas pusdienas NMPD Jelgavas brigādes atbalsta centra mediķiem. Uzņēmuma vadītājs Roberts Lukša skaidro, ka par iegūtajiem līdzekļiem pusmēnesi mediķiem ik dienu tika nodrošinātas vidēji 24 siltas pusdienu porcijas.

 

 

 

Siltas pusdienas no 11. janvāra mēnesi Jelgavas slimnīcas Covid-19 pacientu aprūpes un Uzņemšanas nodaļas ārstiem un darbiniekiem, dienā 35 porcijas, sagādāja arī SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””. Slimnīcas virsārste Solveiga Ābola atzīst: “Ir patīkami, ka šajā sarežģītajā laikā mediķus neaizmirst un atbalsta. Tas apliecina, ka jelgavnieki mūsu darbu novērtē.”

 

 

Savukārt bērnudārza “Kāpēcīši” 12 grupu audzēkņi, pedagogi un bērnu vecāki janvāra vidū slimnīcas Terapijas nodaļas darbiniekiem un NMPD mediķiem nogādāja pašu gatavotus gardumus – vafeles, pīrāgus, tortes. Dāvanu papildināja vecāku rakstīti vēlējumi mediķiem katrai gada dienai. NMPD mediķi sociālajā tīklā facebook.com raksta: “Mēs smaidīsim 365 dienas, ja jūs visi – mazi, lieli – būsiet veseli, priecīgi un laimīgi!” Paldies par jauko pārsteigumu saka arī slimnīcas darbinieki, atzīstot, ka šāds atbalsts sagādājis patīkamu uzmundrinājumu.

 

 

Šonedēļ pateicību mediķiem par viņu darbu izteica arī Jelgavas Zonta klubs, Jelgavas pilsētas slimnīcas Covid-19 pacientu nodaļas darbiniekus iepriecinot ar veselīgiem našķiem un ābolu sulu no Latvijas āboliem. Kluba vadītāja Lāsma Zariņa uzsver, ka jelgavnieku veselību ik dienu sargā daudzas gan garā, gan varēšanā stipras sievietes – ārstes, māsiņas un citi medicīnas darbinieki –, un Zonta klubs, kas ikdienā īsteno pasākumus sieviešu panākumu veicināšanai, ar dāvinājumu visvairāk vēlas novērtēt tieši viņu darbu.

 

 

 

Foto: no dāvinātāju un saņēmēju facebook.com profiliem

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē