17.3 °C, 1.4 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSakārto bērnu rotaļu un āra trenažieru laukumus
Sakārto bērnu rotaļu un āra trenažieru laukumus
22/03/2021

Pilsētā turpinās pavasara uzkopšana – ietvju, celiņu, parku un skvēru attīrīšana no sadzīves atkritumiem un dzīvnieku ekskrementiem, kas atklājušies, sniegam nokūstot. Pēc Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes Pilsētsaimniecība pasūtījuma līdztekus ikdienas uzturēšanas darbiem tiek uzirdinātas smiltis pilsētas rotaļlaukumos, bet, kļūstot siltākam, tiks mazgātas rotaļu un āra trenažieru laukumu iekārtas.

Pilsētā šobrīd ir 17 publiski pieejami bērnu rotaļu laukumi un septiņi aktīvās atpūtas jeb āra trenažieru laukumi. Tos sešas dienas nedēļā saskaņā ar noslēgto līgumu uzkopj SIA “Kulk” sētnieki.

 

Ziemā sētniekiem rotaļu laukumos jāatbrīvo pieejas rotaļu ierīcēm un rotaļu ierīces jāattīra no sniega, jāsavāc atkritumi, bet siltajā laikā laukuma teritorijā un smilšu kastēs ar grābekli jāizlīdzina smiltis un jāsavāc atkritumi. “Pilsētsaimniecībā” norāda, ka pavasarī vienu reizi jānomazgā arī iekārtas visos rotaļlaukumos. Tāpat uzņēmuma sētniekiem regulāri jātīra gumijas segums zem iekārtām gan rotaļu, gan āra trenažieru laukumos, kā arī pavasarī vienu reizi tas jānomazgā. Gumijas seguma un rotaļu iekārtu mazgāšana pēc ziemas plānota jau tuvākajā laikā.

 

 

SIA “Kulk” norāda, ka bieži vien bērnu rotaļlaukumos tiek atstātas pudelītes ar bērnu pārtiku, knupīši, grabulīši, lāpstiņas un rotaļu formiņas, taču atrodamas arī alkohola pudeles, izsmēķi, pat maisi ar sadzīves atkritumiem. Ganību ielā sētnieks jau divas reizes bērnu rotaļlaukumā uzgājis matraci. Abas reizes tā izvešanai nācās organizēt smago automašīnu, jo matracis, piesūcies ar ūdeni, bija kļuvis ļoti smags.

 

 

Iedzīvotāji aicināti saudzīgi izturēties pret rotaļu iekārtām, trenažieriem, kā arī savākt aiz sevis atkritumus un izmest tos atkritumu tvertnē.

 

 

 

Foto: SIA “Kulk”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē