23.3 °C, 3.3 m/s, 83.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAmatnieki un mājražotāji var pieteikties kontaktbiržai
Amatnieki un mājražotāji var pieteikties kontaktbiržai
08/11/2023

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā 7. decembrī no pulksten 10 līdz 15.30 jau 13. reizi notiks ikgadējā Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža. Amatnieki un mājražotāji pieteikt dalību pasākumā aicināti līdz 30. novembrim.

Pieteikšanās anketa dalībniekiem ir pieejama šeit.

Apmeklētājiem iepriekš nav jāpiesakās – kontaktbiržā tiks gaidīts ikviens, lai kopīgi baudītu pirmssvētku gaisotni, iepazītu plašo mājražotāju un amatnieku piedāvājumu, gūtu idejas oriģinālām dāvanām un iegādātos noderīgas lietas, tādējādi atbalstot vietējos mājražotājus un amatniekus, kuri priecāsies par apmeklētāju viedokli un ierosinājumiem produktu attīstībai.

Jāpiebilst, ka ikviens kontaktbiržas dalībnieks automātiski kvalificējas konkursam par radošuma balvu “Ideju spogulis 2023”. Inovatīvāko un radošāko produktu autoru apbalvošana notiks pulksten 15.

Šī gada īpašais pasākuma viesis no pulksten 13 līdz 15 būs talantīgais mūziķis Ainars Bumbieris, kurš iejutīsies gida lomā, lai apmeklētājus iepazīstinātu ar daudzpusīgo un bagātīgo produktu klāstu.

Jāpiebilst, ka amatniekiem un mājražotājiem dalība kontaktbiržā ir bez maksas, arī apmeklētājiem ieeja ir par brīvu. Sīkāka informācija pieejama pa tālruni 63012155, 63012169 vai e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.