16.8 °C, 2.7 m/s, 95.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākas pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”
Sākas pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”
18/10/2014

31. oktobrī jau divpadsmito gadu norisināsies piedzīvojumiem bagātās orientēšanās sacensības "Nobīsties Jelgavā”, ko organizē Jelgavas BJC "Junda" jaunieši. Ikviens aicināts izveidot savu komandu 5 cilvēku sastāvā, piedalīties, sacensties ar citām Jelgavas komandām un iegūt balvas.

Foto: BJC „Junda”

31. oktobrī jau divpadsmito gadu norisināsies piedzīvojumiem bagātās orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā”, ko organizē Jelgavas BJC “Junda” jaunieši. Ikviens aicināts izveidot savu komandu 5 cilvēku sastāvā, piedalīties, sacensties ar citām Jelgavas komandām un iegūt balvas.

No pulksten 17 līdz 18 notiks komandu reģistrācija, vecāku zīmju iesniegšana, instruktāža BJC “Junda”, Skolas ielā 2. No pulksten 18 līdz 18.30 paredzētas komandu prezentācijas, savukārt uzreiz pēc tam – orientēšanās pa kontrolpunktiem pilsētas teritorijā līdz pulksten 21.30. Pēc sacensībām – atpūtas pauze. No pulksten 22 līdz 22.45 – noslēguma pasākums un komandu apbalvošana.

Pieteikties tiešsaistē var šeit vai sūtīt pieteikumu dalībai pasākumā (5 dalībnieku vārdus, katra vecumu, komandas nosaukumu un komandas kapteiņa kontakttālruni) uz e-pastu , vai pieteikties uz vietas pasākuma dienā.

Sacensību nolikums

Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, ir jāiesniedz vecāku apliecinājums par dalību orientēšanās sacensībās to norises dienā.

 
Informācija sagatavota
BJC „Junda”