22.8 °C, 1.3 m/s, 61.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākas pieteikšanās pamatstudijām
Sākas pieteikšanās pamatstudijām
27/06/2016

No 27. jūnija līdz 12. jūlijam topošie studenti var elektroniski pieteikties studijām kādā no 11 Latvijas augstskolām, tostarp Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pamatstudiju programmām.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

No 27. jūnija līdz 12. jūlijam topošie studenti var elektroniski pieteikties studijām kādā no 11 Latvijas augstskolām, tostarp Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pamatstudiju programmām.

E-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās” pieejams portāla www. latvija.lv sadaļā „Izglītība”. Pakalpojumu var izmantot, autentificējoties ar e-parakstu, e-ID vai komercbanku autentifikācijas rīkiem.

Vienotajā uzņemšanā piedalās LLU, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Banku augstskola, Daugavpils Universitāte, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskola, Liepājas Universitāte, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Ventspils Augstskola un Vidzemes Augstskola. Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumu varēs iesniegt laikā no 27. jūnija līdz 12. jūlijam.

Detalizēta informācija par elektronisko pieteikšanos studijām – pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī LLU uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi – pieejami www.llu.lv/pamatstudijas.

LLU uzņemšanas punkts Jelgavas pilī darbu sāks 5. jūlijā, un tajā ikviens studētgribētājs varēs apstiprināt savu elektronisko pieteikumu vai arī izveidot jaunu pieteikumu. Darbadienās Jelgavas pilī uzņemšanas speciālisti strādās no pulksten 9 līdz 18, bet 9. jūlijā (sestdienā) no pulksten 10 līdz 13. Savukārt 12. jūlijā no pulksten 20 līdz pusnaktij Jelgavas pils būs vienīgā vieta visā Latvijā, kurā Uzņemšanas nakts pasākuma ietvaros vēl varēs pieteikties studijām kādā no 11 Latvijas augstskolām.

Pieteikumu apstiprināšanu LLU piedāvās arī PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes teritoriālajā struktūrvienībā (Talsu novads), kurā uzņemšanas speciālists būs pieejams darbadienās no pulksten 10 līdz 17, bet 9. jūlijā (sestdienā) no pulksten 10 līdz 15.

 
Informācija sagatavota
LLU