14.9 °C, 2.7 m/s, 85.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākta lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūve Saldus ielā
Sākta lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūve Saldus ielā
10/11/2020

Lai nodrošinātu lietus ūdens novadi no Dobeles šosejai un Saldus ielai piegulošajiem īpašumiem, kā arī no Saldus ielas brauktuves, sākta lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūve Saldus ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Ganību ielai.

Darbi objektā sākti ar trases nospraušanu no Ganību ielas puses un satiksmes organizācijas līdzekļu izvietošanu būvdarbu laikam.

Kā pirmais tiks izbūvēts lietus ūdens kanalizācijas segtais vads 138,9 metru garumā pa Saldus ielu posmā no Ganību ielas līdz Saldus ielai 2. Segto vadu paredzēts izbūvēt ar polipropilēna materiāla caurulēm ar diametru 200 milimetri, ierīkojot septiņas lietus ūdens kanalizācijas akas. Izbūvētais tīkls būs savienots ar vaļējo grāvju sistēmu Ganību ielā un Saldus ielā, kas iekļausies pilsētas kopējā lietus ūdeņu novadīšanas sistēmā.

Saldus ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Saldus ielas pagriezienam uz Ganību ielu pāra numuru pusē paredzēts izbūvēt grāvi 204,8 metru garumā. Grāvja izbūve Saldus ielā ļaus veidot brauktuves vienpusēju kritumu, kas nodrošinās ātrāku lietus ūdens noteci nokrišņu laikā.

Būvdarbus objektā veic SIA “Kulk”. Darbus plānots pabeigt decembra vidū.

Foto: “Pilsētsaimniecība”