4.8 °C, 4.1 m/s, 55.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSākta pirmreizējā asfaltēto ielu mehanizētā tīrīšana
Sākta pirmreizējā asfaltēto ielu mehanizētā tīrīšana
15/03/2024

Lai sakoptu pilsētas asfaltēto ielu malas, attīrītu tās no smiltīm un sanešiem pēc ziemas sezonas, sākta pavasara pirmreizējā ielu mehanizētā tīrīšana. Darbi sākti Asteru, Dambja, Māras un Satiksmes ielā, kur smiltis un saneši atkusuši un izžuvuši, un pakāpeniski turpināsies citviet pilsētā. Lai specializētais transports varētu piekļūt un sakopt ielu nomales, automašīnu īpašnieki lūgti ievērot ceļa zīmes, kas nosaka stāvēšanas ierobežojumus.

Atkarībā no laikapstākļiem prioritāri tīrīšana turpināsies centra ielās un pēc tam secīgi mazākas nozīmes ielās. Jāpiebilst, ka ielu mehanizētā tīrīšana pēc iespējas notiek vakara un nakts stundās, kad transporta intensitāte pilsētā ir minimāla.

Ielu mehanizēto tīrīšanu pilsētā veic ielām ar asfaltbetona segumu un ceļa apmalēm. To nodrošina SIA “KULK” ar specializēto transportu, kas aprīkots ar birstēm, mitrināšanas sistēmu un putekļu savācēju. Asfaltētās ielas mehanizēti tīra vairākas reizes gadā atkarībā no nepieciešamības. Darbi tiek veikti pēc iestādes “Pilsētsaimniecība” pasūtījuma.

Jāatgādina, ka par problēmām pilsētas ielu segumā un pilsētvidē var ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.