15.2 °C, 2.9 m/s, 73.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākušās pirmās nodarbības veselības veicināšanas ideju konkursa ietvaros
Sākušās pirmās nodarbības veselības veicināšanas ideju konkursa ietvaros
11/09/2019

Šogad, Jelgavas sociālo lietu pārvaldes veselības veicināšanas ideju konkursa rezultātā, nolemts atbalstīt četrus pieteikumus un iedzīvotājiem bez maksas piedāvāt pilsētā vēl nebijušus veselības veicināšanas pasākumus. Pirmajām grupām šajā nedēļā jau notikušas pirmās nodarbības.

Nodarbībās “Atslābinies ar ROLL”  interesenti tiek apmācīti, kā ar speciālu ruļļu palīdzību, masējot ķermeņa sāpošo vietu punktus, iespējams mazināt sāpes (Interesēties pa tālruni: 29618337).

 

Pirmā nodarbība, kurā grupa jau ir nokomplektējusies, notikusi arī interesentiem, kuri bija pieteikušies uz “Esi spēcīgs ar TRX” nodarbību. Nodarbību laikā tiek izmantotas speciālas piekares sistēmas, kas palīdz cilvēkam attīstīt gan muskuļu spēku, lokanību, gan līdzsvaru, kā arī nodarbināt dziļo muskulatūru.

 

Par brīvām vietām vēl var interesēties arī uz nodarbībām “Pareiza elpošana un elpošanas vingrinājumi veselībai” (Interesēties pa tālruni: 29926033). Nodarbībās tiks iekļauti plaušu treniņi, kas vingrina diafragmu, starpribu muskuļus un pozitīvi ietekmē plaušu kapacitāti, kā arī veicina asins un skābekļa piekļuvi smadzenēm.

 

Nākamnedēļ vingrošanas vingrojumu apmācību kursu sāks Jelgavas izglītības iestāžu pedagogi. Nodarbībām pieteikušās četras skolas un viena pirmsskolas izglītības iestāde. Vingrošanas nodarbības vadīs fizioterapeite Egija Kovaļenko, kura vēlas izglītot pedagogus par ergonomikas, fizisko aktivitāšu un vingrojumu nozīmi ikdienā.