18.9 °C, 0.7 m/s, 92.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākusies balsošana par konkursa „Jelgava toreiz un tagad” uzvarētāju
Sākusies balsošana par konkursa „Jelgava toreiz un tagad” uzvarētāju
20/06/2013

Noslēgusies Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izsludinātā fotokonkursa „Jelgava toreiz un tagad” darbu iesūtīšana. Konkursā piedalījās 12 dalībnieki, kuru darbi līdz 26.jūnijam apskatāmi un novērtējami Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lapā portālā draugiem.lv.

Publicitātes foto

Noslēgusies Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas izsludinātā fotokonkursa „Jelgava toreiz un tagad” darbu iesūtīšana. Konkursā piedalījās 12 dalībnieki, kuru darbi līdz 26.jūnijam apskatāmi un novērtējami Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas lapā portālā draugiem.lv/jzb.
 
Ikviens aicināts piedalīties balsošanā par veiksmīgākajām konkursa „Jelgava toreiz un tagad” fotogrāfijām, vērtējot, cik prasmīgi dalībnieki izpildīja uzdevumu – atpazīt vietas vai objektus piecos senās Jelgavas attēlos.

Atzītāko fotouzņēmumu autoriem tiks piešķirtas pārsteiguma balvas, kā arī organizatora un atbalstītāju simpātiju balvas.
 
Konkursa mērķis ir popularizēt mūsdienu Jelgavas unikalitāti un iepazīt tās pagātni, izmantojot bagātīgos bibliotēku resursus, kā arī rosināt paskatīties uz it kā pierasto no cita skatu punkta.
 
 
Informāciju sagatavoja
Viktorija Buraka
Jelgavas Zinātniskā bibliotēka