-2.1 °C, 5.2 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākusies pieteikšanās Jelgavas čempionātam basketbolā
Sākusies pieteikšanās Jelgavas čempionātam basketbolā
18/01/2013

Līdz 1.februārim basketbola entuziasti ir aicināti pieteikties dalībai Jelgavas pilsētas 2013. gada atklātajam čempionātam basketbolā vīriešiem. Pieteikties var zvanot sacensību galvenajam tiesnesim Valdim Ilmeram uz tālruni 2926718.

Sacensības notiks no 2013. gada februāra līdz maijam pilsētas sporta bāzēs. Sacensību noteikumi nosaka, ka turnīrā nevar spēlēt Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas spēlētāji. Dalībnieks drīkst spēlēt tikai vienas komandas un grupas sastāvā. Turnīra izspēles kārtība un sistēma tiek izveidota atkarībā no pieteikto komandu skaita.

Uz pirmo spēli komandai jāiesniedz spēlētāju vārdisks pieteikums, kurus nedrīkst mainīt visu turnīra laiku. Papildus spēlētājus var pieteikt līdz turnīra izslēgšanas spēļu kārtai. Pieteikumā obligāti jābūt ārsta vai paša dalībnieka parakstam, kas apliecina dalībnieka veselības stāvokli.

Čempionāta mērķis ir pularizēt basketbolu iedzīvotāju vidū un veicināt veselīgu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot labākās čempionāta komandas un spēlētājus.

2012. gada čempionātā piedalījās 18 komandas no Jelgavas un citām pilsētām. Čempionu titulu izcīnīja komanda „Doks”.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sporta servisa centrā