26.3 °C, 3.2 m/s, 38.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaSākusies pieteikšanās virtuālam Iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”
Sākusies pieteikšanās virtuālam Iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”
03/03/2021

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina Zemgales un visas Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies no 22. līdz 23. aprīlim speciāli izveidotā komunikācijas platformā un tiešsaistē no studijas Jelgavā.

Festivāla “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” ietvaros norisināsies virtuāla izstāde, tiešraides biznesa forums, dalībnieku vebināri, starptautiskā tīklošanās, kā arī reģiona profesionālo izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas.

 

Virtuālā izstāde jau tradicionāli vienkopus pulcēs vairāk nekā 100 uzņēmēju no Zemgales un visas Latvijas.  Tā norisināsies speciāli pasākumam veidotā interaktīvā tīklošanās platformā, kur dalībniekiem būs iespēja izveidot savus profilus, ievietojot informāciju par uzņēmumu, pievienojot galeriju, video materiālus un dokumentus lejupielādei. Tāpat tā būs iespēja tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un plānot savu tikšanās kalendāru.

 

 

Jau ierasti viens no pasākuma galvenajiem notikumiem ir biznesa forums, kurā šogad tiešsaistē uzņēmēji un eksperti diskutēs par tādām aktualitātēm kā zaļā pilsēta un dzīvesveids, kā arī tālāk attīstot Kurzemes pasākumā iesākto tēmu, kas saistīta ar uzņēmumu ilgtspēju. Foruma norisi tiešraidē varēs vērot pasākuma platformā, sociālajos tīklos un portālā www.tvnet.lv.

 

Virtuālais formāts pasākuma dalībniekiem sniedz dažādas papildu priekšrocības. Viena no tām ir iespēja pašiem veidot pasākuma saturu, prezentējot sev aktuālo tēmu, savu uzņēmumu un tā piedāvājumu dalībnieku vebināros. Tie norisināsies pēc iepriekš izveidotas un izziņotas programmas, nodrošinot tiešsaistes apmeklētāju iepriekšēju reģistrāciju.

 

Kā viena no lielākajām attālinātā formāta priekšrocībām ir iespēja veidot starptautiskos kontaktus, tādēļ interesentiem, kam aktuāla starptautiskā tīklošanās, LTRK Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” ietvaros tiek piedāvāts organizēt virtuālās tikšanās ar Ukrainas uzņēmumiem. Esam izveidojuši sadarbību ar Ukrainas partneriem, lai organizētu B2B (bizness biznesam) virtuālās tikšanās dalībnieka izvēlētā komunikācijas platformā.

 

Piedaloties pasākumā, ikviens var iegūt jaunu potenciālo klientu un sadarbības partneru kontaktus, uzzināt par aktualitātēm uzņēmējdarbības vidē, kā arī tiešsaistē komunicēt ar apmeklētājiem un citiem dalībniekiem, veidojot savu saturu un prezentējot uzņēmumu. Neapšaubāmi tā ir iespēja izmantot mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības un sasniegt pasauli, neizejot no sava biroja.

 

Informējam, ka “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” ir viens no četriem virtuālajiem pasākumiem, tādēļ aicinām uzņēmējus līdz 21. martam izmantot īpašo piedāvājumu – piesakoties dalībai visos četros reģionos, dalības maksa tiek piemērota tikai par trim. Pieteikties dalībai ŠEIT.

 

Ikgadējais vērienīgais LTRK Iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” turpinās Kurzemē aprīļa sākumā iesākto četru virtuālo reģionālo pasākumu ciklu, kas pavasarī ar divu nedēļu intervālu sniegs ieskatu par Latvijas uzņēmējdarbības vidē aktuālo.

 

Plašāka informācija par LTRK Iespēju festivāliem “Uzņēmēju dienas 2021” pasākuma mājaslapā www.uznemejudienas.lv.

 

 

Informācija sagatavota

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā