23.7 °C, 2.2 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSākusies pieteikšanās XIV Baltais Piena paku laivu regatei
Sākusies pieteikšanās XIV Baltais Piena paku laivu regatei
20/07/2016

Līdz 15.augustam Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra” aicina ikvienu interesentu pieteikties Eiropā lielākajai piena paku laivu regatei, kura šogad norisināsies 27.augustā Jelgavā, uz Lielupes ūdeņiem. Ļauties savai radošajai fantāzijai, izgatavot laivas un piedalīties vasaras visatraktīvākajā regatē aicināts ikviens – draugu kompānijas, darba kolektīvi, uzņēmumi un ģimenes.

Klikšķināt, lai atvērtu

Līdz 15.augustam Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra” aicina ikvienu interesentu pieteikties Eiropā lielākajai piena paku laivu regatei, kura šogad norisināsies 27.augustā Jelgavā, uz Lielupes ūdeņiem.
 
Ļauties savai radošajai fantāzijai, izgatavot laivas un piedalīties vasaras visatraktīvākajā regatē aicināts ikviens – draugu kompānijas, darba kolektīvi, uzņēmumi un ģimenes.
 
Piena pakas dāvina A/S “Tukuma piens”, bet vērts atcerēties –  jo ātrāk pieteiksies, jo lielākas izredzes saņemt sākuma kapitālu laivas būvniecībai – 1000 tukšas, aizlīmētas 1l piena pakas.
 
Kā ierasts, piena paku laivu regatē tiks vērtēta atraktivitāte, oriģinalitāte, komandas gars un spēja uz visu palūkoties ar smaidu. Visas komandas piedalīsies parādes braucienā un sacentīsies dažādās nominācijās. Pēc draudzīgām sacensībām Lielupes ūdeņos, Pasta salas estrādē norisināsies apbalvošana, koncerti un balle.
 
Regates nolikums un pieteikuma anketa – pielikumā.
Plašāka informācija: Sandis Kalniņš, projektu vadītājs, tel: 63084677, e-pasts:
 
 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē
“Kultūra”