25.4 °C, 1.1 m/s, 45.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSākusies vietu pieteikšana Lielajai talkai
Sākusies vietu pieteikšana Lielajai talkai
24/03/2021

Tradicionālā Lielā talka šogad notiks 24. aprīlī, un talkot iedzīvotāji aicināti tikai individuāli, divatā vai ģimenes lokā vienas mājsaimniecības ietvarā. Ikviens var pieteikt savu talkas vietu arī Jelgavā.

“Arī šogad jelgavniekus aicinām iesaistīties Lielajā talkā, piesakot talkošanas vietas Lielās talkas akcijas kartē www.talkas.lv vai pa e-pastu eko@eko.jelgava.lv. Kā ierasts, dalībniekiem nodrošināsim cimdus un maisus, iepriekš vienojoties par to saņemšanu,” informē Lielās talkas koordinators Jelgavā Aleksejs Jankovskis. Turpinot pērn iesākto drošas talkošanas iniciatīvu, talcinieki aicināti piedalīties akcijā individuāli vai vienas mājsaimniecības lokā. Palīgs talkošanas vietas izvēlei ir karte mājaslapā www.talkas.lv, kurā redzamas jau pieteiktās vietas, tādējādi iespējams izvēlēties teritoriju, kurā nepulcēsies citi talkotāji.

 

A.Jankovskis piebilst, ka līdztekus Lielās talkas akcijai Jelgavā no 1. līdz 31. maijam tiks īstenota vēl viena zaļākas vides veidošanas iniciatīva, proti, ikviens, kurš dalīto atkritumu savākšanas laukumā Salnas ielā 20, Paula Lejiņa ielā 6 vai Ganību ielā 84 nodos nolietotas un nevajadzīgas elektropreces, piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt balvas no akcijas atbalstītāja uzņēmuma “Eco Baltia vide”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē