8.8 °C, 1.8 m/s, 91.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSamazināts autobusu maršrutu skaits
Samazināts autobusu maršrutu skaits
17/03/2020

Līdz ar valstī noteikto ārkārtas situāciju gan Jelgavas pilsētas sabiedriskajā transportā, gan arī reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski samazinājies. “Jelgavas autobusu parks” informē, ka pilsētas autobusos pasažieru ir uz pusi mazāk, bet reģionālās nozīmes autobusos par 40 procentiem mazāk. Līdz ar to “Jelgavas autobusu parks” no 21. marta līdz 14. aprīlim slēdz pilsētas sabiedriskā transporta maršrutus Nr. 6; 9; 14; un 18, bet maršrutam Nr. 16 tiek slēgti dienas reisi, neslēdzot rīta un vakara reisus. Šie maršruti slēgti, jo paralēli tiem kursē citu maršrutu autobusi, kas ļauj pasažieriem nokļūt viņu izvēlētajā vietā.  

Vienlaikus SIA “Autotransporta direkcija” informē, ka no 19. marta visā Latvijā uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts arī reģionālajos pārvadājumos. Tas nozīmē, ka izmaiņas būs arī Jelgavas autobusu parka nodrošinātajos reģionālajos autobusu reisos. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu – mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai www.1188.lv.

 

Informācija par atceltajiem reisiem uz un no Rīgas pieejama šeit.

 

Tāpat “Jelgavas autobusu parks” informē, ka līdz 14. aprīlim apmeklētāju apkalpošana uzņēmumā notiek attālināti. Administrācija strādā ierastajā darba laikā – darba dienās no pulksten 8 līdz 17 ar pārtraukumu no pulksten 12 līdz 13. Dispečerdienests strādā visu diennakti – konsultatīvais tālrunis: 63045945.

 

Pasažieri aicināti, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā, kā arī iedzīvotāji tiek aicināti sabiedriskajā transportā neaizņemt pirmo sēdvietu rindu!

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē