18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaSaņemti pirmie uzņēmēju pieteikumi pašvaldības grantam līdz 10 000 eiro
Saņemti pirmie uzņēmēju pieteikumi pašvaldības grantam līdz 10 000 eiro
24/08/2020

Līdz 31. augustam turpinās Jelgavas uzņēmēju pieteikšanās pašvaldības grantu programmai “Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem”, kas dod iespēju uzņēmējiem saņemt līdz pat 10 000 eiro neatmaksājamu finansiālu atbalstu no pašvaldības sava projekta realizācijai. Līdz aizvadītajai nedēļai atbalsta programmā saņemti pirmie pieci uzņēmēju pieteikumi, taču interesi par to izrādījuši jau vairāk nekā 40 Jelgavas uzņēmēju.

Kopumā šogad no pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem uzņēmēju atbalsta programmai piešķirti 100 000 eiro.

 

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone informē, ka šobrīd vislielāko interesi par atbalsta programmu izrāda mazie uzņēmēji un saimnieciskās darbības veicēji, aicinot programmas piedāvātās iespējas aktīvāk izmantot arī lielākiem pilsētas uzņēmumiem. “Ieceres, ko vēlas realizēt uzņēmēji, ir dažādas – sākot no darbības paplašināšanas, iekārtu iegādes, telpu aprīkojuma, beidzot ar inovatīvu produktu izstrādi. Atbalsta programma ir jauna, un uzņēmējiem ir arī daudz jautājumu pirms pieteikuma iesniegšanas, tāpēc konsultējam katru, kam radušies jautājumi par atbalsta programmu,” skaidro L.Miķelsone.

 

Uzņēmēji, kuri vēlas pretendēt uz pašvaldības atbalstu savas ieceres īstenošanai, programmai vēl var pieteikties līdz 31. augustam. Lai pieteiktos atbalsta programmai, jāaizpilda pieteikuma veidlapas, kas pieejamas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Uzņēmējdarbība”, “Atbalsta programmas”, kā arī mājaslapā www.zrkac.lv. Turpat pieejams arī atbalsta programmas nolikums.

 

Aizpildītās pieteikuma veidlapas var iesniegt pa e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv (ar drošu elektronisko parakstu) vai pa pastu, sūtot uz adresi: Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, uz aploksnes norādot “Atbalsts komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem” (pasta zīmoga termiņš – 31. augusts).

 

Iesniegtos pieteikumus vērtēs un atbalsta saņēmējus noteiks Jelgavas domes apstiprinātā grantu piešķiršanas komisija.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē