14.6 °C, 0.8 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSarmas iela svinēs svētkus
Sarmas iela svinēs svētkus
22/05/2014

Klikšķināt, lai atvērtu

29.maijā no pulksten 12 līdz 16 otro gadu pēc kārtas Sarmas iela svinēs savus svētkus, meklējot un atklājot mūsdienu Jelgavas pilsētas un to iedzīvotāju pasakas caur bērnu un jauniešu iztēles un fantāzijas prizmu.
 
Pasākumu uzraudzīs Sarmas ielas gariņš, svētku talismans – Skursteņslauķis, kura maģiskās pogas nesīs veiksmi svētku norisei.
 
Uz Sarmas ielas „Notikumu skatuves” visas dienas garumā norisināsies dažādu Jelgavas skolu audzēkņu priekšnesumi, dejas, muzikāli skaņdarbi, teātra rotaļas, paraugdemonstrējumi, apsveikumi un sveicieni, kā arī tiks dota iespēja uzrakstīt savu sapni uz Skursteņslauķa pogas un noslēgumā palaist to gaisā. Uz „Piedzīvojumu ielas” varēs redzēt pasākuma dalībnieku gājienu, māmiņu parādi, iepazīties ar ikdienas varoņiem (policistiem un ugunsdzēsējiem), piedalīties atraktīvās sporta stafetēs. „Pasaku zālienā” ikvienam tiks dota iespēja darboties radošajās darbnīcās (zīmēt, veidot, gatavot laimes pogas) un mainīties ar grāmatām. Savukārt „Domu mākoņu stūrītī” būs iespēja redzēt teātra izrādi, skatīties izglītojošas īsfilmas un gatavot Latvijas karti no Skursteņslauķa pogām. “Debesu mannas laukumā” varēs nobaudīt saldumus, kā arī gatavot un pamēģināt pasaku varoņu draudzības zupu. Toties “Brīnumu parkā” būs izdevība satikties ar dažādiem pasaku tēliem, pārtapt par tiem, iemūžināt sevi fotogrāfijās un izbaudīt piepūšamās atrakcijas.
 
Pasākumā piedalīsies Jelgavas 2.pamatsskolas bērnu un jauniešu pulciņi, Sabiedrības Integrācijas pārvaldes daudznacionālie kolektīvi, Bērnu un Jauniešu mūzikas klubs, Deju studija “Intriga”, Ā. Alunāna memoriālais muzejs, Bērnu un jauniešu centrs “Junda”. Svētkus vadīs Jelgavas Jaunā teātra aktieri un režisors Rihards Svjatskis.
 
Organizatori aicina visus svētku viesus un dalībniekus ierasties spilgtos un atraktīvos pasaku tēlu tērpos, jo pasākuma laikā norisināsies interesantākā tēla vērtēšana.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas Jaunajā teātrī