19.6 °C, 2.2 m/s, 87.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” viesosies priesteris Andrejs Mediņš
Sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” viesosies priesteris Andrejs Mediņš
21/03/2018

Tuvojoties Lieldienām, Klusajā nedēļā sarunu ciklā “Cepums ar Slavenību” viesosies cilvēks, kurš pagājušajā gadā cildināts pasākumos “Latvijas lepnums 2017” un “Zemgales laiks Ziedonim” – priesteris Andrejs Mediņš. Šis būs īpašs stāsts par dzīves jēgu, priestera aicinājumu, ģimeni, darbu ar jaunatni un spēju uzveikt dažādas atkarības. Tikšanās un iedvesmojošas sarunas otrdien, 27. martā, pulksten 18.00 kafejnīcas „Silva” konferenču zālē. Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Andrejs Mediņš savulaik dienējis Afganistānā un tur arī Dievam apsolījis, ja paliks dzīvs, atbildēs uz Viņa aicinājumu, kļūstot par priesteri un darot ko labu. Atgriezies mājās, viņš savu dzīvi veltījis jauniešu glābšanai no dažādām atkarībām. Jau 17 gadu darbojas Mediņa izveidotā „Kalna svētību kopiena” Bruknas muižā, kur patvērumu un cerību atrod tie, kuri grib atbrīvoties no narkotikām, alkohola, azartspēlēm vai vienkārši sakārtot savu dzīvi, neatkarīgi no reliģiskās pārliecības un tautības, bet ar nosacījumu – gribu mainīt savu dzīvi. Un nekādas medicīnas un psihoterapijas. Rezultāti – 50% izveseļoto, kas ir neticami augsts rādītājs. Viņa vadītajā Bruknas muižā cilvēki veseļojas, atpūšas, lūdzas, rīko kāzas, koncertus, starptautiskas jauniešu nometnes, bet kopā ar Latvijas mūziķiem ik vasaru rīko akciju “Uzcel savu baznīcu”. Arī pats priesteris spēlē dažādus instrumentus, arī ērģeles. Andreja Mediņa darbs ar jaunatni un līdzcilvēkiem novērtēts “Latvijas lepnuma 2017” apbalvošanas ceremonijā. Viņš arī saņēmis vienu no pirmajām “Zemgales laiks Ziedonim” balvu nominācijā “Zemi es mācos”.

 

Par dzīvi, priestera aicinājumu, tā skaistajām un grūtajām pusēm – sarunu ciklā „Cepums ar slavenību” jau otrdien, 27. martā plkst. 18.00 kafejnīcas „Silva” 2. stāvā. Vietu skaits ierobežots, tāpēc jaunieši vecumā no 15 līdz 35 gadiem aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

 

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu; draugiem.lv/cepumsarslavenibu.

 

Papildus informācijai: cepumsarslavenibu@inbox.lv un www.natre.lv.

 

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta Jelgavas pilsēta un reklāmas drukas uzņēmums „212″.

 

 

Informācija sagatavota:
Kultūras un Mākslas Centrā “NāTRE”