-4.6 °C, 0.6 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmei slēgs Lielās ielas un Mātera ielas krustojumu (papildināts)
Satiksmei slēgs Lielās ielas un Mātera ielas krustojumu (papildināts)
05/11/2012

Sakarā ar Lielās ielas rekonstrukcijas darbiem tuvākajās dienās plānots slēgt Mātera ielas un Lielās ielas krustojumu. Lai gan sākotnēji satiksmes organizācijas izmaiņas bija plānots veikt 6. novembrī, lietus dēļ tas ir atlikts.

Sakarā ar Lielās ielas rekonstrukcijas darbiem tuvākajās dienās plānots slēgt Mātera ielas un Lielās ielas krustojumu. Lai gan sākotnēji satiksmes organizācijas izmaiņas bija plānots veikt 6. novembrī, lietus dēļ tas ir atlikts. Informācijai par izmaiņām satiksmes organiozācijā sekojiet līdzi vietnēs Jelgava.lv, www.pilsetsaimnieciba.lv, kā arī sociālajos medijos Twitter un Draugiem.lv.

Saskaņā ar jauno satiksmes organizācijas shēmu plānots slēgt Mātera ielas un Lielās ielas krustojumu, bet Pasta ielā no Krišjāņa Barona ielas līdz Svētes ielai tiks atjaunota vienvirziena satiksme. Lielo ielu transports varēs šķērsot tikai taisnā virzienā. Pasta ielas un Lielās ielas krustojumā darbosies luksofors, kas nepieciešams, lai nodrošinātu gājējiem Pasta ielas šķērsošanu.
 
Apbraucamais ceļš visiem transporta līdzekļiem virzienā uz Dobeli organizēts pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Dobeles šoseju, bet virzienā uz Eleju – pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Pasta ielu. Virzienā uz Rīgu apbraucamais ceļš organizēts pa O.Kalpaka ielu, Raiņa ielu, Akadēmijas ielu. Iespējams izmantot Dambja ielu un Sarmas ielu.

Piekļūšana Jelgavas domei, Pilsētas pasāžai un citiem objektiem Pasta ielā iespējama no Pasta ielas.

Sabiedriskais transports slēgtos Lielās ielas posmus apbrauks pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu, Vecpilsētas ielu, Kr.Barona ielu un tālāk uz Lielo ielu, kā arī pa Krišjāņa Barona ielu un Pasta ielu. Centra virzienā – pa Lielo ielu, O.Kalpaka ielu, Raiņa ielu un Akadēmijas ielu. 

Pagaidu pietura ierīkota Pasta ielā aiz Kr.Barona ielas un atvērta esošā pietura Pasta ielā pie autoostas. Tiek slēgtas pagaidu pieturas Krišjāņa Barona ielā pie kultūras nama un Svētes ielā pirms Pasta ielas, kā arī slēgta esošā pietura Mātera ielā pie “a” aptiekas. 

Satiksmei pagaidām slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Raiņa ielas līdz Lielai ielai.
 
 
Informācija sagatavota
JPPA „Pilsētsaimniecība”