20.6 °C, 3.9 m/s, 57.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeSatiksmei slēgta viena braukšanas josla Garozas ielā; mainīta sabiedriskā transporta kustība
Satiksmei slēgta viena braukšanas josla Garozas ielā; mainīta sabiedriskā transporta kustība
10/06/2020

Turpinoties ūdensapgādes un kanalizācijas tīkla ierīkošanas būvdarbiem, Garozas ielas posmā no Rīgas ielas līdz Pļavu ielai līdz 19. jūnijam slēgta viena brauktuves josla – atļauta vienvirziena kustība virzienā uz centru. Satiksmes ierobežojumu dēļ pilsētas sabiedriskais transports 2., 5., 9., 11., 16. un 19. maršrutā slēgto Garozas ielas posmu virzienā no Rīgas ielas apbrauc pa Cukura un Pļavu ielu.

Ņemot vērā ierobežojumus, šobrīd ir slēgta autobusu pietura “Brīvības bulvāris” Garozas ielā, bet Cukura ielā pie krustojuma ar Veco Strēlnieku ielu ir izvietota pagaidu autobusu pietura. Garozas ielas remontdarbu laikā 25. maršruta reisos 6. vidusskola–Benefice–Satiksmes ielas pasts netiek apkalpotas autobusu pieturas “Brīvības bulvāris”, “Alus darītava” un “Benefice”.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka no 19. jūnija līdz 31. jūlijam Garozas ielā tiks noteikti jauni satiksmes ierobežojumi – slēgta viena brauktuves josla no Brīvības bulvāra līdz Pļavu ielai.

 

Autovadītājiem lūgums ievērot izvietotās ceļa zīmes.

 

Satiksmes ierobežojumu shēma Garozas ielā no 10. līdz 19. jūnijam

 

Satiksmes ierobežojumu shēma Garozas ielā no 19. jūnija līdz 31. jūlijam

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē