18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeSatiksmes atjaunošana uz tilta pār Platoni
Satiksmes atjaunošana uz tilta pār Platoni
25/09/2019

Miera ielā turpinās rekonstrukcijas darbi tiltam pār Platoni. Šonedēļ ir pabeigta tilta pamata konstrukciju izbūve un ir sākusies brauktuves daļas asfaltēšana. Nākamajā nedēļā plānots atjaunot satiksmes kustību pa divām tilta noasfaltētajām braukšanas joslām.

Platones tilta rekonstrukcijas ietvaros tiks atjaunota tilta konstrukcija un sakārtots Miera ielas posms no Lietuvas šosejas līdz tiltam un 50 metrus Rīgas virzienā. Kopumā tiks sakārots 164 metrus garš posms, ieskaitot Platones tiltu. Kā arī Platones krastus nostiprinās ar laukakmeņu krāvumiem un izbūvēs apgaismojumu.

 

Šobrīd tilta rekonstrukcijas darbi tuvojas beigām, tiltam ir izbūvēta pamata konstrukcija un tilta laidums jeb klājs, kā arī laiduma konstrukcijas plātne, kas nostiprināta uz krasta balstiem. Tiltam izbūvēta arī lietusūdens un sakaru kanalizācija. Tilta labajā pusē, no Jelgavas Rīgas virzienā, tiek asfaltētas divas tilta brauktuves joslas un bruģēta gājēju ietve. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi un darbi tiks paveikti plānotajā laikā, satiksme pa asfaltēto tilta daļu tiks atjaunota jau 30. septembrī.

 

Remontdarbu ietvaros tiks uzstādīta jauna meteoroloģiskā stacija, ūdens līmeņa noteikšanas sensori un pie tilta tiks izvietotas divas videonovērošanas kameras.  Atjaunojot satiksmi pār rekonstruēto tiltu, sāksies pagaidu tilta demontāža.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē