23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSatiksmes ielā atjaunots brauktuves segums
Satiksmes ielā atjaunots brauktuves segums
10/09/2020

Ceturtdien, 10. septembrī, noslēdzas būvdarbi Satiksmes ielā – nepilnu kilometru garajā ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai sakārtota lietusūdens novadīšanas sistēma, ieklāts jauns asfalts un, īpašu uzmanību pievēršot gājēju drošībai, labiekārtota ielas infrastruktūra.

Būvdarbi Satiksmes ielā noslēdzās ar jaunu ceļa zīmju uzstādīšanu, horizontālā marķējuma ieklāšanu un pēdējiem bruģēšanas darbiem, tādējādi šobrīd nepilnu kilometru garais ielas posms, kas iepriekš bija kritiskā stāvoklī, ieguvis gludu vienlaidus asfaltbetona segumu un sakārtotu un drošu infrastruktūru arī gājējiem.

 

Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece atklāj, ka līdz ar brauktuves seguma maiņu Satiksmes ielā īstenoti vairāki satiksmes drošības uzlabošanas darbi – pārbūvēta esošā gājēju pāreja pie Traktoristu ielas un izbūvēta jauna krustojumā ar Vasaras ielu pie veikala “Rimi”. Tāpat uz Meiju ceļa pusi nedaudz pārcelta esošā autobusu pietura, un tas darīts, lai, rūpējoties par gājēju drošību, būtu labāka redzamība, savukārt autobusu pieturā pie Vasaras ielas, kur iepriekš bija vien soliņš, pasažieru ērtībām izbūvēta arī nojume.

 

Satiksmes ielas posma no Meiju ceļa līdz Ganību ielai segumu atjaunoja SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, un kopējās izmaksas ir 537 879,69 eiro ar PVN.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē