15.7 °C, 2 m/s, 67.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSatiksmes ielā klāj asfalta apakškārtu
Satiksmes ielā klāj asfalta apakškārtu
07/08/2020

Šajās dienās paredzēts ieklāt asfalta apakškārtu Satiksmes ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai. Ja viss noritēs kā plānots, seguma virskārtas asfaltēšanu būvnieks sola nākamās nedēļas beigās.

Satiksme asfalta apakškārtas ieklāšanas laikā Satiksmes ielā nav slēgta – divvirzienu  transporta kustība nodrošināta pa vienu ielas pusi, arī Meiju ceļš ir izbraucams, informē pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”, autovadītājus būvdarbu zonā aicinot ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus. Ja laikapstākļi ļaus, SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” nākamās nedēļas otrajā pusē plāno uzsākt arī virskārtas asfaltēšanu.

 

Jāatgādina, ka līdz ar brauktuves seguma maiņu Satiksmes ielā tiks īstenoti vairāki darbi, kas uzlabos satiksmes drošību. Proti, ielas posmā būs ne tikai pārbūvēta esošā gājēju pāreja pie Traktoristu ielas, bet arī izbūvēta jauna – krustojumā ar Vasaras ielu pie veikala “Rimi”. Tāpat uz Meiju ceļa pusi nedaudz pārcelta esošā autobusu pietura, un tas darīts, lai, rūpējoties par gājēju drošību, būtu labāka redzamība, savukārt autobusu pieturā pie Vasaras ielas, kur līdz šim bijis vien soliņš, pasažieru ērtībām tiks izbūvēta arī nojume.

 

Šobrīd līdztekus apakškārtas asfaltēšanai Satiksmes ielā turpinās gājēju ietves posmā no pasta nodaļas līdz Meiju ceļam un pievadu gājēju pārejām un autobusu pieturām bruģēšana.

 

Satiksmes ielas posma seguma atjaunošanas kopējās izmaksas ir 537 879,69 eiro ar PVN.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē