22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaSatiksmes ielā vēlas ierīkot rotaļu laukumu
Satiksmes ielā vēlas ierīkot rotaļu laukumu
06/04/2018

Satiksmes ielā starp bērnudārzu “Kamolītis” un daudzdzīvokļu mājām uz pašvaldībai piederošas zemes plānots izveidot rotaļu un atpūtas laukumu. Piektdien, 6. aprīlī, Jelgavas ārkārtas domes sēdē nolemts iesniegt laukuma izveides projektu finansējuma piesaistei Valsts reģionālās attīstības aģentūras izsludinātajā konkursā “Latvijas valsts budžeta finansētas mērķprogrammas “Ģimeņu atbalsta projektu konkurss pašvaldībām sadarbībā ar NVO””.

Laukumu plānots izveidot Satiksmes ielā 59 – starp daudzdzīvokļu mājām un pirmsskolas izglītības iestādi. Šajā vietā ieplānots izveidot divus rotaļu laukumus – mazākiem (1–8 gadi) un lielākiem (5–12 gadi) bērniem, kā arī uzstādīt soliņus, atkritumu urnas un informācijas stendu. Rotaļu laukumos būs šūpoles, kāpšanas un šļūkšanas elementi, smilškaste un pievilkšanās stieņi. Rotaļu laukums no automašīnu stāvlaukuma tiks norobežots ar žogu.

 

Jelgavas pašvaldības izstrādātā projekta “Jelgava – ģimenēm draudzīga pilsēta” kopējās izmaksas ir 35 000 eiro, no kurām 20 000 eiro ir valsts budžeta finansējums un 15 000 eiro – pašvaldības līdzfinansējums.

 

Projekta apstiprināšanas gadījumā ieceri paredzēts realizēt šā gada laikā.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē