22.8 °C, 2.3 m/s, 60.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSatiksmes ielas 33 pagalmā uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas
Satiksmes ielas 33 pagalmā uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas
16/08/2022

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka Satiksmes ielā 33 ir noņemtas vecās rotaļu iekārtas un to vietā uzstādītas jaunas. Rotaļu laukums gan pagaidām vēl nav pieejams, jo jāveic uzstādīto iekārtu pārbaude. Tāpēc iedzīvotāji aicināti būt saprotoši un rūpēties par bērnu drošību un, kamēr nožogojums nav noņemts, rotaļu laukumā neiet! Rotaļu laukumu plānots atvērt līdz 19. augustam.

Rotaļu laukumā ir uzstādīts jauns rotaļu komplekss, kas sastāv no savienotām platformām ar sieniņām, slidkalniņa lielākiem bērniem un slidkalniņa mazākiem bērniem, ugunsdzēsēja stieņa šļūkšanai, alpīnisma sienas, kāpelēšanas sienas ar iestrādātām četrām kvadrāta formas turēšanās vietām, rotaļu sieniņas ar tajā iestrādātu spēļu pulksteni, zviedru sienas, divās virvēs iekarināta vingrošanas stieņa, virvēs iekarinātiem diviem vingrošanas riņķiem un horizontālas tīklu sistēmas, kurā sēdēt vai karāties. Tāpat rotaļu laukumā uzstādīts jauns šūpoļu rāmis ar gumijas sēdekli un zīdaiņu krēsliņu, atsperes rotaļa “Alnis”, balansieris, līdzsvara taka un smilšu kaste.

 

Uzlabojot Satiksmes ielas 33 daudzīvokļu dzīvojamās mājas iekšpagalma infrastruktūru, blakus rotaļu laukumam šobrīd tiek izbūvēts arī papildu apgaismojums.

 

Rotaļu iekārtu uzstādīšanas darbus un iekārtu piegādi veic SIA “FIXMAN”. Apgaismojuma izbūvi – SIA “Mītavas elektra”.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”