22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeSatiksmes ierobežojumi Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē
Satiksmes ierobežojumi Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē
25/08/2022

27. augustā Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama notiek 22. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki, bet Driksā notiks 20. “Baltais” piena paku laivu regate. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē noteikti satiksmes ierobežojumi.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka no piektdienas, 26. augusta, pulksten 13 līdz 27. augusta pulksten 17 iebraukt aizliegts šķērsielā no Krišjāņa Barona ielas krustojuma līdz Hercoga Jēkaba laukumam (gar restorānu “Parks” Krišjāņa Barona ielā 3), bet no 26. augusta pulksten 13 līdz 27. augusta pulksten 17 aizliegts apstāties Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai.

 

Sestdien, 27. augustā, no pulksten 8 līdz 17 būs slēgta satiksmes kustība Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai (izņemot tirgotājiem).

 

Transporta kustība sestdien, 27. augustā, no pulksten 9 līdz 24 būs slēgta arī Pasta salā (izņemot dalībniekiem).

 

Drošības apsvērumu dēļ piena paku laivu regates laikā – 27. augustā no pulksten 18.30 līdz 20 – būs slēgts arī gājēju tilts “Mītava” (izņemot ar caurlaidēm), bet no pulksten 18.20 līdz 20 – ūdens satiksme Driksā.

 

Piena, maizes un medus svētkos apmeklētājiem tiks nodrošinātas vairākas autostāvvietas:

 

– pļavā pretī Jelgavas pilij (Vecais ceļš 1A);

– stāvlaukumā aiz Jelgavas pils (Lielā iela 2);

– stāvlaukumā pie Pasta salas (Pilssalas iela 1).

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”