19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeSatiksmes ierobežojumi lāpu gājiena laikā; sabiedriskais transports kursēs ar kavēšanos
Satiksmes ierobežojumi lāpu gājiena laikā; sabiedriskais transports kursēs ar kavēšanos
09/11/2022

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 18 jelgavnieki aicināti vienoties tradicionālajā lāpu gājienā no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz piemineklim Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā. Tur pulksten 18.45 sāksies svinīgs pasākums. Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā būs slēgta satiksme. Apturēta tiks arī pilsētas sabiedriskā transporta kustība, līdz ar to autobusi šajā laikā kavēsies.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka jau no pulksten 17.20 būs slēgts Pulkveža Oskara Kalpaka ielas posms no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai, kur tiek organizēta stāšanās lāpu gājienam. No pulksten 17.55 satiksme tiks slēgta Lielajā ielā no Dambja ielas līdz Pasta ielai un, gājienam virzoties uz priekšu, secīgi arī Pasta iela un Stacijas iela no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam. Jāpiebilst, ka Stacijas iela no stacijas apļa līdz Zemgales prospektam satiksmei būs slēgta līdz pat pulksten 20.30.

 

Lāpu gājiena laikā tā maršrutā tiks aizturēta sabiedriskā transporta satiksme, tāpēc sabiedriskais transports kavēsies. Tam gan būs atļauts kursēt pa slēgto ielas posmu pie Jelgavas dzelzceļa stacijas. Iedzīvotāji aicināti laicīgi plānot braucienus ar sabiedrisko transportu.

 

Autovadītāji lūgti izmantot apbraucamos ceļus.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”