24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmes ierobežojumi Lielajā ielā
Satiksmes ierobežojumi Lielajā ielā
27/08/2012

Turpinot Lielās ielas rekonstrukciju, no trešdienas, 29.augusta, plānots Lielās ielas posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Akadēmijas ielai slēgt braukšanas joslas virzienā uz centru. Divvirzienu satiksme tiks organizēta pa pretējā virziena divām braukšanas joslām. Plānots no 29.augusta satiksmei slēgt  arī Lielās ielas posmu no Mātera ielas līdz Pasta ielai.

Turpinot Lielās ielas rekonstrukciju, no trešdienas, 29.augusta, plānots Lielās ielas posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Akadēmijas ielai slēgt braukšanas joslas virzienā uz centru. Divvirzienu satiksme tiks organizēta pa pretējā virziena divām braukšanas joslām.

Lielās ielas un Jāņa Čakstes bulvāra krustojumā luksofors ir demontēts un krustojumā kustība atļauta tikai taisnvirzienā. Izbraukšana  un piebraukšana pie viesnīcas „Jelgava” ēkas, arī pie Valsts ieņēmuma dienesta, tiks organizēta pa Uzvaras ielu, Ausekļa ielu un tālāk pa Jāņa Čakstes bulvāri.

Ausekļa ielas posmam gar Jelgavas tirgu un Jāņa Čakstes bulvāra posmam līdz stāvlaukumam Driksas upes krastā noteikts Dzīvojamās zonas statuss, kas nosaka, ka gājējiem un velosipēdu vadītājiem šeit ir priekšroka, taču viņiem aizliegts  nepamatoti traucēt transportlīdzekļu braukšanu. Transportlīdzekļu braukšanas ātrums šajā zonā nedrīkst pārsniegt 20 km/h.

Krišjāņa Barona ielas posms no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai slēgts tranzīta satiksmei. Atļauts piebraukt  pie slēgtajā zonā izvietotajiem objektiem – Jelgavas pilsētas kultūras nama, veikaliem, sabiedriskās ēdināšanas iestādēm u.c.

Plānots no 29.augusta satiksmei slēgt Lielās ielas  posmu no Mātera ielas līdz Pasta ielai.

Apbraucamais ceļš visiem transporta līdzekļiem virzienā uz Dobeli organizēts pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu un Dobeles šoseju. Dobeles ielā 50 metru posmā  pirms krustojuma ar Pasta ielu aizliegts apstāties un stāvēt.
Virzienā uz Rīgu apbraucamais ceļš organizēts pa Dambja ielu vai Pulkveža Oskara Kalpaka ielu, Raiņa ielu, Akadēmijas ielu. Iespējams izmantot Sarmas ielu un Mātera ielu.

Sabiedriskais transports slēgtos Lielās ielas posmus apbrauks pa Uzvaras ielu, Dobeles ielu, Vecpilsētas ielu, Jāņa Asara ielu, Krišjāņa Barona ielu un tālāk uz Lielo ielu. Centra virzienā – pa Lielo ielu, Pulkveža Oskara Kalpaka ielu, Raiņa ielu un Akadēmijas ielu. Pagaidu pieturas ierīkotas Dobeles ielā pie Viestura ielas un Dambja ielā aiz Sakņudārza ielas. Esošās pieturas Lielā ielā pie Mātera ielas un pirms Krišjāņa Barona ielas ir slēgtas. Tiks slēgtas arī pieturas Mātera ielā pie autoostas un pie Lielās ielas.
 

Informācija sagatavota
JPPA „Pilsētsaimniecība”