14.5 °C, 0.9 m/s, 95.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmes ierobežojumi novembra pasākumos
Satiksmes ierobežojumi novembra pasākumos
07/11/2014

Sakarā ar svētku pasākumiem Jelgavā noteikti satiksmes ierobežojumi un mainīta sabiedriskā transporta kustība. Lāčplēša dienā satiksme būs slēgta Lāpu gājiena laikā, bet 18.novembrī – svētku koncerta un uguņošanas laikā. 17. un 18.novembrī Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta, bet 22. novembrī – pēc darba dienu kustības saraksta.

Izmaiņas 18.novembrī

Sakarā ar svētku pasākumiem Jelgavā noteikti satiksmes ierobežojumi un mainīta sabiedriskā transporta kustība. Lāčplēša dienā satiksme būs slēgta Lāpu gājiena laikā, bet 18.novembrī – svētku koncerta un uguņošanas laikā. 17. un 18.novembrī Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta, bet 22. novembrī – pēc darba dienu kustības saraksta.

11.novembrī sakarā ar remontdarbiem šogad paredzētas izmaiņas Lāpu gājiena maršrutā – Dambja iela, Lielā iela, Pasta iela, Jāņa iela, Zemgales prospekts, Stacijas aplis, piemineklis Jelgavas  atbrīvotājiem – Lāčplēša piemineklis. Lāpu gājiena norises laikā, no pulksten 17 līdz 17.40, tiks apturēta satiksme un sabiedriskā transporta kustība pa norādīto gājiena maršrutu. Līdz pulksten 18.15 satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, būs slēgta gar pieminekli Jelgavas atbrīvotājiem.

Savukārt 18.novembrī no pulksten 15 sāksies svecīšu kompozīciju „Latvija ugunszīmēs’’ veidošana un svētku koncerts Hercoga Jēkaba laukumā un pie Jelgavas kultūras nama, bet pulksten 20 – svētku uguņošana no Pasta salas un Mītavas tilta. Sakarā ar šīm svētku norisēm no pulksten 16 līdz 21 tiks slēgta satiksmes kustība Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Hercoga Jēkaba laukuma stūrim (pie kafejnīcas „Hercogs”) un Lielās ielas posmā no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai (izņemot sabiedrisko transportu). No pulksten 19.45 satiksmes kustība būs slēgta Lielās ielas posmā no Kalnciema šosejas līdz Pasta ielai (ieskaitot sabiedrisko transportu). Transporta kustība tiks atjaunota pēc svētku uguņošanas. Minētajā datumā no pulksten 12 līdz 21 aizliegta automašīnu novietošana Lielajā ielā posmā no Pētera ielas līdz Akadēmijas ielai. Saistībā ar slēgto ielu posmiem Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos tiks slēgti un saīsināti uzskaitītie reisi:
1.maršruta reiss Viesturu stacija – Ozolnieki  ar atiešanas laiku pulksten 19.46 no Viesturu stacijas kursēs līdz autobusu pieturai „Mātera iela„ uz Lielās ielas. Reiss Ozolnieki – Centrs  pulksten 20.29 no Ozolniekiem netiks izpildīts.
5.maršrutā nekursēs sekojoši reisi: no Bērzu kapiem reiss pulksten 20 Bērzu kapi – Blukas un reiss pulksten 20.28 Bērzu kapi – Centrs, no Blukām reiss pulksten 19.54 kursēs līdz Bankai, reiss pulksten 20.35 no Blukām nekursēs.
9.maršrutā nekursēs sekojoši reisi: no Kastaņu ielas reiss pulksten 19.26 Kastaņu iela – Āne un no Ānes reiss pulksten 19.58 Āne – Kastaņu iela.
14A.maršrutā nekursēs sekojoši reisi: no RAF dzīvojamā masīva reiss pulksten 19.44 RAF dzīvojamais masīvs – Atpūta un no Atpūtas reiss pulksten 20.13 Atpūta  – Banka.
15.maršrutā nekursēs sekojoši  reisi:  no Cukurfabrikas  reiss pulksten 19.35 Cukurfabrika – 6.vidusskola – Satiksmes iela pasts, no  Satiksmes iela pasta reiss pulksten 20.01 Satiksmes iela Pasts – Pērnavas iela –Ozolpils.
22.maršrutā nekursēs sekojoši  reisi:  no Dzelzceļa stacijas  reiss pulksten 20 Dzelzceļa stacija  –Asteru iela, no  Asteru iela reiss pulksten 20.13 Asteru iela – Dzelzceļa stacija.

Reģionālie starppilsētu maršruta autobusi tiks novirzīti pa apvedceļiem. Reģionālie starppilsētu nozīmes autobusi kursēs, kā norādīts pievienotājā 1. un 2.tabulā skatīt šeit.

SIA „Jelgavas Autobusu Parks” atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Saistītie raksti:
Lāčplēša dienā aicina piedalīties Lāpu gājienā
Valsts svētku pasākumi
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē