15.7 °C, 2 m/s, 67.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaSatiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā martā
Satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā martā
01/04/2020

Martā veiktas vairākas satiksmes organizācijas izmaiņas pilsētā – 3.līnijā, 4.līnijā, 5.līnijā un 6.līnijā pie Dobeles šosejas un Meža ceļa uzstādītas ceļa zīmes “Maksimālā ātruma ierobežojuma zona 30km/h. No 5.līnijas demontētās iepriekš uzstādītās zīmes izmantotas atkārtoti un uzstādītas 2.līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Ganību ielai, kā arī Draudzības ielas posmā no Aspazijas ielas līdz Dambja ielai (shēma).

Drīzumā zīmes “Maksimālā ātruma ierobežojums 30km/h” tiks uzstādītas arī Ganību ielas posmā no 1.līnijas līdz 2.līnijai, kā arī 2.līnijā no Ganību ielas krustojuma līdz Ošu ceļam, arī šeit tiks izmantotas ceļa zīmes, kas demontētas citās pilsētas ielās. “Maksimālā ātruma zona 30km/h” zīmes drīzumā tiks uzstādītas/ pārceltas arī Dobeles šosejas kreisās puses ceļos – Miezītes, Pūra, Malkas, Kūliņu, Būriņu un citos.

Pārceltas un no jauna uzstādītas Jelgavas pilsētas apdzīvotās vietas sākuma un beigu zīmes Miera ielā, Aizsargu ielā un Bauskas ielā. Izmaiņas veiktas, lai uzlabotu transporta atļautā maksimālā ātruma kustību Miera ielas aplī, Bauskas ielā un Aizsargu ielā. Pie Kārniņu ceļa un Aizsargu ielas krustojuma ierobežots maksimālais ātrums līdz 70 km/h, zīmes uzstādītas, lai atvieglotu izbraukšanu un nogriešanos no/ uz Kārniņu ceļa (shēma).

Pie ēkas ieejas Zemgales prospektā 7 – Zemgales prospekta un Palīdzības ielas krustojumā, starp gājēju pārejām uzstādīti gājēju norobežojošie stabiņi ar ķēdēm. Norobežojošie stabiņi uzstādīti, lai uzlabotu gājēju kustību, kad ēkā mācības uzsāks Bērnu un jauniešu centra “Junda” dalībnieki.

Papildus informējam, ka nomainītas pilsētas zīmes un uzstādītas jaunā tipa pilsētas zīmes Kalnciema ceļā, Gobu ceļā un Mežmalas ielā.

Foto: JPPI “Pilsētsaimniecība”