16.9 °C, 3.4 m/s, 91.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārā informēs par nodokļu atvieglojumiem ziedotājiem
Seminārā informēs par nodokļu atvieglojumiem ziedotājiem
30/10/2018

Turpinot Jelgavas pašvaldības un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sadarbību, 6. novembrī, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā no pulksten 10 līdz 12 notiks seminārs “Kas jāzina biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām?”.

Seminārā interesentiem būs iespēja uzzināt par biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju reģistrācijas kārtību, atskaišu iesniegšanu VID un nodokļu atvieglojumiem ziedotājiem. Janvārī stājās spēkā grozījumi Uzņēmuma ienākuma nodokļa (UIN) likumā, kas daudziem rada neskaidrības par atvieglojumu piešķiršanu sakarā ar ziedojumiem. Semināra gaitā interesentiem tiks skaidrots, kā uzņēmumi var ziedot un izmantot UIN atvieglojumus.

 

Seminārs būs saistošs gan personām, kuras plāno savas biedrības vai nodibinājumu reģistrēšanu, gan nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri pieņem ziedojumus, gan arī uzņēmējiem, kuri veic ziedojumus.

 

Semināru vadīs lektore galvenā nodokļu inspektore Sanita Vīnava. Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Pieteikties semināram iespējams līdz 2. novembrim, zvanot pa tālruni 63012155, 63082169 vai rakstot e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē