23.5 °C, 3.3 m/s, 59.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSemināri sporta treneriem un sporta speciālistiem
Semināri sporta treneriem un sporta speciālistiem
11/03/2013

Marta un aprīļa mēnešos Jelgavā tiek organizēti aktuāli semināri, ar mērķi nodrošināt Jelgavas sporta treneru un citu sporta speciālistu kvalifikācijas atbilstību mūsdienu prasībām. Semināros aicināti piedalīties sporta veidu treneri, sporta skolotāji, ārsti un fizioterapeiti. Interesenti aicināti pieteikties iepriekš.

Foto: Ivars Veiliņš

Marta un aprīļa mēnešos Jelgavā tiek organizēti aktuāli semināri, ar mērķi nodrošināt Jelgavas sporta treneru un citu sporta speciālistu kvalifikācijas atbilstību mūsdienu prasībām. Semināros aicināti piedalīties sporta veidu treneri, sporta skolotāji, ārsti un fizioterapeiti.
 
21.martā, no pulksten 9 līdz 13 viesnīcā „Zemgale”, konferenču zālē notiks seminārs „Pulsometrijas pielietošanas iespējas”, kurā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Dr.ped., asociētā profesore Baiba Smila stāstīs par to, kā mērķtiecīgāk saplānot treniņus, izvēloties sev vispiemērotāko slodzi.
Pieteikšanās līdz 15.martam – vārds, uzvārds, personas kods , sporta organizācija. Seminārs Jelgavas treneriem bez maksas.
Pieteikuma vēstule par dalību jāsūta uz e-pastu:  
 
21.martā, no pulksten 12 līdz 16.30 Zemgales olimpiskajā centrā notiks Sporta pedagogu seminārs. Lektori: Futbola skolas  METTA dibinātājs un vadītājs – Ģirts Mihelsons, kā arī fiziskās veselības, sporta medicīnas un rehabilitācijas centra Sporta laboratorija vadītāja un sporta ārste Sandra Rozenštoka.
Seminārs treneriem bez maksas.
Reģistrācija – interneta vietnē www.nikerigarun.lv
 
No 3. un 4.aprīlī, no pulksten 9 līdz pulksten 13 viesnīcā „Zemgale”, konferenču zālē notiks seminārs „Pirmās palīdzības sniegšana”. Semināra lektore – Latvijas sporta medicīnas valsts aģentūras direktora vietniece Dace Augstkalne.
Pieteikšanās līdz 27.martam – vārds, uzvārds, personas kods, sporta organizācija. Seminārs Jelgavas treneriem bez maksas.
Pieteikuma vēstule par dalību jāsūta uz e-pastu:  
 
18.aprīlī, no pulksten 10 līdz pulksten 15.30 Jelgavas 1.ģimnāzijā notiks seminārs „Sporta treniņš – psiholoģiskā un fiziskā sagatavotība”. Semināra lektori – sporta psiholoģe Jurita Smiltiņa un fizioterapeite Marika Gladkija. Ierašanās sporta tērpā.
Maksa par dalību seminārā: 15 Ls
Pieteikuma vēstule par dalību jāsūta uz e-pastu:   

Semināra dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra apstiprinātus sertifikātus, saskaņā ar Ministru kabineta noteikto Pedagogu profesionālās pilnveides kārtību.

Seminārus atbalsta un organizē “Latvijas Treneru tālākizglītības centrs”; Swedbank un Latvijas Olimpiskā komiteja, sadarbībā ar sporta labdarības pasākuma Nike Riga Run rīkotājiem. Informatīvais atbalstītājs Jelgavas Sporta servisa centrs.
 

Informācija sagatavota
Sporta servisa centrā