15.2 °C, 2.9 m/s, 73.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārs jauniešiem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas iespējām
Seminārs jauniešiem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas iespējām
22/09/2014

15.oktobrī pulksten 9 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas telpās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company”, Karjeras nedēļas 2014 Jelgavā ietvaros, organizē bezmaksas semināru vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamiem, kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas.

LIAA logo

15.oktobrī pulksten 9 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas telpās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company”, Karjeras nedēļas 2014 Jelgavā ietvaros, organizē bezmaksas semināru vidējās (10.-12.klase) izglītības iestāžu izglītojamiem, kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas, papildināt skolā gūtās zināšanas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas attīstot biznesu un pielietot savas teorētiskās zināšanas ekonomikā.
 
Semināru vadīs uzņēmēja un pasniedzēja Iveta Reinholde, kura stāstīs, kā vislabāk attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, palīdzēs rosināt interesi par inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšanu, dalīsies pieredzē un viedoklī, stāstīs par jaunu produktu virzīšanu tirgū un konkurētspējas veicināšanu, palīdzēs attīstīt prezentēšanas prasmes, stāstīs par inovācijas atbalsta iespējām (Biznesa inkubatori, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls u.c.), un citi temati, kas saistīti ar semināra dalībnieku prasmju pilnveidošanu.
 
Iveta Reinholde – LU asociētā profesore. Lasījusi lekcijas ārvalstu augstskolās Norvēģijā, Japānā, Lietuvā, Igaunijā. Ieguvusi uzņēmumu grāmatvedības kārtošanas un mediatora prasmes.
Pētnieciskās intereses saistītas ar reformu un pārmaiņu procesiem valstī, gan veicot rīcībpolitiku analīzi un novērtēšanu, gan konsultējot un vadot starptautisku organizāciju (ES, Pasaules Banka, OECD) finansētu projektu ieviešanu.
 
Pieredze starptautisko un vietēju projektu pieteikumu gatavošanā un vērtēšanā.
Kopš 2010. gada piedalās interešu izglītības procesā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām.
 
Seminārs skolēniem notiek LIAA realizētās “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, un to līdzfinansē Eiropas Savienības Strukturālie fondi.
 
Vairāk informācijas par semināru var saņemt sazinoties ar Elīnu Gusāri,
tālr: 28686372

Informācija sagatavota
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā