23.6 °C, 1.9 m/s, 85.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsSeminārs Jelgavas pilsētas sporta speciālistiem
Seminārs Jelgavas pilsētas sporta speciālistiem
02/12/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Latvijas Treneru tālākizglītības centru 10. un 11. decembrī rīko bezmaksas tiešsaistes semināru “Tehnoloģijas sporta treniņā un trenera loma sportista motivācijas veidošanā dažādos vecuma posmos” Jelgavas pilsētas sporta speciālistiem. Pieteikties var līdz 8. decembrim.

10. decembrī no pulksten 10 līdz 12 uzstāsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Informātikas un biomehānikas katedras pētnieks Edgars Bernāns, kurš runās par tēmu “Tehnoloģijas sporta treniņā”. Lektors runās par moderno tehnoloģiju – gan laboratorijā pielietojamu, gan praktiskajā treniņu procesā plaši izmantotu un zināmu ierīču – izmantošanu sporta treniņā, to pielietošanas niansēm un specifiku. Tiks arī apskatīta dažādu ierīču pielietošana no zinātniskā skatpunkta, to savienojot ar praktisku iekārtu izmantošanu un datu interpretēšanu treniņu procesā.

 

11. decembrī no pulksten 10 līdz 12 par tēmu “Trenera loma sportista motivācijas veidošanā dažādos vecuma posmos” runās psiholoģijas maģistre un psihodinamiskā psihoterapeite Jurita Smiltiņa. Tiks aplūkoti šādi jautājumi: ārējās un iekšējās motivācijas veidošanās pirmsskolas, sākumskolas un pusaudžu vecumā; vecāku loma iekšējās motivācijas veidošanā; motivācijas izmaiņas pusaudžu vecumā – iemesli un risinājumi; trenera līdzekļi noturīgas motivācijas veidošanā.

 

Bezmaksas seminārs paredzēts Jelgavas pilsētas sporta speciālistiem – sporta skolu un klubu treneriem un sporta pedagogiem. Seminārs notiks platformā “Zoom”. Pieteikties semināram var līdz 8. decembrim, aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē. Dalībniekiem līdz 9. decembrim tiks nosūtītas tehniskās norādes piekļuvei semināram.

 

Semināra dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālista profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 6 stundu apmērā, kas ir derīga sporta speciālista resertifikācijai.

 

REĢISTRĀCIJAS ANKETA

 

 

Foto: no lektoru personīgā arhīva