20.7 °C, 2.6 m/s, 56.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaSeminārs “Kā iegūt sabiedriskā labuma statusu un tā priekšrocības?”
Seminārs “Kā iegūt sabiedriskā labuma statusu un tā priekšrocības?”
19/09/2019

24. septembrī, no pulksten 16 līdz 17 Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisināsies nevalstisko organizāciju pārstāvju seminārs “Kā iegūt sabiedriskā labuma statusu un tā priekšrocības?” Sabiedriskā labuma darbība sniedz nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībai- tā ir vērsta uz labdarību, cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzību, pilsoniskās sabiedrības attīstību, izglītības, zinātnes, kultūras un veselības veicināšanu un slimību profilaksi, sporta atbalstīšanu, vides aizsardzību, palīdzības sniegšanu katastrofu gadījumos un ārkārtas situācijās, sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu, sociālās labklājības celšanu.

Semināru vadīs sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedre, lektore, auditore, grāmatvede un juriste Jadviga Neilande.

 

Semināra galvenās tēmas:

  • Sabiedriskā labuma darbība, organizācijas, statusa piešķiršanas kārtība
  • Ziedojumu veidi un izlietošana
  • Nodokļu atvieglojumi juridiskām un fiziskām personām
  • Sabiedriskā labuma organizācijas mantas un finanšu līdzekļu izlietošanas ierobežojumi
  • Sabiedriskā labuma organizācijas darbības ierobežojumi
  • Administratīvie izdevumi
  • Pārskats par sabiedrisko labumu un gada pārskatā sniedzamā informācija.

 

Pieteikties semināram var nosūtot vārdu, uzvārdu un nevalstiskās organizācijas nosaukumu uz e-pastu: snezana.zenovjeva@dome.jelgava.lv, papildinformācija ir pieejama par tālruni – 63005496.

 

Organizatori informē, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti, filmēti un šis materiāls var tikt izmantots pēc organizatoru ieskatiem.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs