14.7 °C, 0.9 m/s, 93.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārs par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem
Seminārs par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem
09/06/2014

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija „Altum” aicina komersantus uz semināru "Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbībā", kas notiks 10.jūnijā pulksten 10 Jelgavas pilsētas domes telpās. Dalība pasākumā – bez maksas.

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija „Altum” aicina komersantus uz semināru “Aktuālās atbalsta programmas uzņēmējdarbībā”, kas notiks 10.jūnijā pulksten 10 Jelgavas pilsētas domes telpās. Dalība pasākumā – bez maksas.
 
Seminārā komersanti tiks informēti par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014. – 2020. gada ES fondu plānošanas periodā. Tāpat tiks sniegta plaša informācija par šobrīd pieejamajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, inovāciju attīstībai un pētniecībai. Vienlaikus tiks sniegta informācija par pieejamo atbalstu inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem programmas Horizonts 2020 ietvaros.
 
Semināra dienas kārtība publicēta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā.  Dalībai seminārā aicinām pieteikties šeit līdz šā gada 9. jūnijam.   
 
Semināru organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Garantiju aģentūra sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona ES informācijas centru un Jelgavas pilsētas domi.

 
Informācija sagatavota
LR Ekonomikas ministrijā