20.4 °C, 1.8 m/s, 68.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārs par ERAF projektu atlasi ražošanas telpu izveidei
Seminārs par ERAF projektu atlasi ražošanas telpu izveidei
20/06/2016

28.jūnijā, pulksten 10 Jelgavas pilsētas domes Konferenču zālē notiks Centrālās finanšu un līgumu aģentūras seminārs par projektu iesniegumu atlasi pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Šim mērķim pieejami 23,3 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Klikšķināt, lai atvērtu

28.jūnijā, pulksten 10 Jelgavas pilsētas domes Konferenču zālē notiks Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) seminārs par projektu iesniegumu atlasi pasākumam “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai”. Šim mērķim pieejami 23,3 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
 
CFLA un Ekonomikas ministrija semināros sniegs informāciju par nosacījumiem atbalsta saņemšanai, kā arī projekta iesnieguma sagatavošanu un iesnieguma veidlapas aizpildīšanu. Tāpat semināros tiks sniegta informācija par Eiropas Savienības fondu projektu e-vides lietošanu – kā kļūt par tās lietotāju un kā iesniegt projektu šajā vidē.
 
Semināri notiks:
28. jūnijā – Jelgavā, pilsētas domes Konferenču zālē;
29. jūnijā – Liepājā, Liepājas domē;
30.jūnijā – Daugavpilī, pilsētas domes zālē;
1. jūlijā – Rīgā, CFLA konferenču zālē.
 
Sīkāka informācija par semināru norises vietu, darba kārtību un reģistrēšanos pieejama CFLA mājaslapā. Papildu informāciju var saņemt CFLA Klientu apkalpošanas centrā (, 66939777).
 
Projektu iesniegumu pieņemšana CFLA notiek no 3.jūnija līdz 3.augustam. Projektu iesniedzēji var būt komersanti vai nodibinājumi, kas nodarbojas ar nekustamā īpašuma attīstīšanu un iznomāšanu ražošanas vajadzībām, apstrādes rūpniecības mazie un vidējie komersanti, kas būvē ražošanas telpas savām vajadzībām, kā arī ostas pārvaldes.
 
Pasākuma mērķis ir veicināt apstrādes rūpniecības komersantu paplašināšanos un jaunu komersantu veidošanos, atbalstot industriālo telpu izveidi reģionos. Mērķa grupa ir sīkie (mikro), mazie un vidējie komersanti, kas veic saimniecisko darbību apstrādes rūpniecības nozarēs.
 
Paredzēts, ka finansējumu piešķir ražošanas ēku būvniecībai, pārbūvei vai atjaunošanai visā Latvijas teritorijā, izņemot Rīgu. Vienam plānošanas reģionam pieejamais ERAF finansējums ir 4 667 819 eiro, vienam projektam maksimālais ERAF finansējuma apmērs ir 1 166 000 eiro.
 
Detalizēti projektu iesniegumu atlases nosacījumi pieejami Ministru kabineta 12.04.2016. noteikumos Nr. 227.
 
ERAF atbalsts projekta īstenošanai paredzēts plānošanas dokumenta – Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.5. pasākuma “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai” ietvaros.
 
Paziņojums par atklātu projektu iesniegumu atlasi 02.06.2016. publicēts Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Projektu atlases nolikums, projekta iesnieguma veidlapa un palīgmateriāli pieejami CFLA mājaslapas sadaļā “Izsludinātās atlases”.
 
Informācija par visām CFLA izsludinātajām atlasēm pieejama CFLA mājaslapā: http://cfla.gov.lv/lv/es-fondi-2014-2020/izsludinatas-atlases .
 
 
Informācija sagatavota:
Centrālās finanšu un līgumu aģentūrā
Tālr. 26019685,
www.cfla.gov.lv