-4.7 °C, 0.9 m/s, 91.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSeminārs par mirušo piemiņas portālu Nekropole.info
Seminārs par mirušo piemiņas portālu Nekropole.info
11/01/2013

16.janvārī, pulksten 10, Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, K.Barona zālē, notiks informatīvs seminārs par virtuālo personu, kapsētu un kapavietu kultūrvēsturisko enciklopēdiju internetā Nekropole.info, kā arī aktualitātēm fizisko personu datu aizsardzībā. Uz bezmaksas semināru aicināti visi interesenti.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

16.janvārī pulksten 10 Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā, K.Barona zālē, notiks informatīvs seminārs par virtuālo personu, kapsētu un kapavietu kultūrvēsturisko enciklopēdiju internetā Nekropole.info, kā arī aktualitātēm fizisko personu datu aizsardzībā. Uz bezmaksas semināru aicināti visi interesenti.
 
Pulksten 10 Lursoft speciālisti iepazīstinās ar jaunu kultūrvēsturisku enciklopēdiju internetā – sadarbībā ar Latvijas Juristu biedrības priekšsēdētāju Aivaru Borovkovu veidoto portālu “Nekropole”, kas veltīts mūžībā aizgājušiem cilvēkiem. Nekropole.info ir interneta vietne, kur ikviens iedzīvotājs var piereģistrēties un saglabāt datus par saviem piederīgiem, draugiem vai citādi sev nozīmīgiem cilvēkiem, kas aizgājuši aizsaulē.
 
Savukārt pulksten 11.25 par pašlaik īpaši aktuālajiem fizisko personu datu aizsardzības jautājumiem stāstīs Datu valsts inspekcijas administratīvās daļas vadītāja Solvita Zagorska.
 
Seminārs paredzēts visiem interesentiem. Dalība seminārā bez maksas.

Informāciju sagatavoja
Ligita Lapiņa
Jelgavas Zinātniskā bibliotēka